Jak začít?

Ahoj,

jsem lama, ale už toho mám dost. Chci se naučit php a mysql DB. Můžete me někdo poradit jak mám začít?

D.
OK,

http://www.linuxsoft.cz/php/

100 dielny serial, zacni od zaciatku a naucis sa to
vsetky priklady a nove veci si skusaj! ja som to neskusal a potom som vsetko zabudol ;) na prikladoch si to dobre precvicis

potom knihy

PHP - programujeme profesionalne -- dost dobra kniha, vysvetlene od zakladov az po veci pre pokrocilich
Jeste doplnim. Az se v php a mysql budes trochu orientovat, doporucuji tez "PHP a MySQL - rozvoj webovych aplikaci", nyni jiz v druhem vydani.
Podepisuju to co napsal Tim.
PHP - tvorba interaktivních internetových aplikací od J. Koska

Tam jsem se PHP a MySQL naučil základy za dva měsíce.
blahapet > já taky (akorát ne dva měsíce ale tak týden) a pak jsem se bohužel musel některé věci přeučovat. Ale jinak tu knihu chválím, pomohla mi do začátků hodně.
ta kniha je ted uz celkem bullshit :/ zadnej zazrak to neni, nevim proc to chvalite. Opevovana kniha pro zacatecniky i pokrocilejsi tvurce je rozhodne
PHP & MYSQL - rozvoj webovych aplikaci (cca 900 stranek - 800kc) -> WELLINGTONOVA
To sice ano, ale jako základ Kosek bohatě IMHO stačí.
blesk:/home/marek$ man php

takhle jsem se to naučil já (měl jsem na to 1 den), než jsem se hlásil jako programátor PHP (přijali mě) (-; (no jasně, že machrjuju, až se vám podaří totéž, taky můžete machrovat) (-;
ja som to nepochopil :(
jakub, nezoufej. Co jsi nepochopil? PHP? To vstrebas. Neboj, kdyz to pochopil takovy debil jako ja, tak ty to zvladnes taky...