Hledam PHP/MySql Spec./Experta/y :]= Portal =[:

Pozdrav,

sorry ale budem pokracovat po slovensky:][:

Hladam PHP/MySql experta/ov(asi max.2) s trochou volneho casu, ktory by chceli spolupracovat na cool portali s moznostou vlastneho hostingu, domeny pre clenov interneho teamu pre Vase existujuce alebo nove projekty:] a pod.

V com potrebujem pomoc = v modifikovani existujucich script-ov [aj null-ovanych:], kombinovani ex. skriptov, pripadne vytvarani novych modulov na portali. Ciel je mat portal bez cudzich copyrightov dole :]

Specialitky = dating, matchmaking, autobazar, e-shop, nehnutelnosti a pod., a mozno aj Vase projekty priclenit ak chcete :] ... PS: Malo by to byt cele komercne, takze je tam pravdaze i ucast na prijmoch :] Na zaciatok staci modifikovanie ex. skriptov a mensie programovanie a neskor by malo byt cele vlastne, ked uz bude dost prijmov:]

PS: Prosim aby sa hlasili len vazny zaujemcovia, lebo nechcem vyberat z velkeho poctu lusi a viem ze na WZ je expertov vela:[ len ak mate vazny zaujem :] cas a chut do celeho, zisla by sa aj neaka anglictina ale to je najmensi problem :] ... max. sa da cele dat prelozit ... :]

Diki ... a podrobnosti mailom :] ... ThanX!

Cr3oSK
] cr3osk@inmail.sk [
PS2: Neviem ci je to velky problem z pohladu programovania, ale cely portal by mal byt viacjazycny, na zaciatok 3-4 jazyky a postupne i viac ... ;]

ThanX

Cr3oSK
Problém to není, ale "trochu času" je v tomto případě fakt eufemismus...
Hey people,

nemate zaujem, zvysujem ponuku na 5gb space a 50gb mesacny traffic :] Php, mysql, cgi, all inclusive ...

:]

C3SK
A do 5GB sa toho zmesti dost :]

Ked nie tak sa stym potrapim sam :]

:][:
ja by som ty pomahal, len s tym casom by bol problem (skola :-/)
Hi,

cas nie je taky velky problem, ani ja ho nemam vela :[ Aktualne pracujem mimo toho na 5-7 strankach :] V podstate sa jedna len o to ze by trebalo prestudovat existujuce skripty, ako by sa dali modifikovat a ako by sa dali pridat nove funkcie. Skoro na vsetko mam hotove skripty:] Zatial to skusam sam ale moje znalosti PHP+MySQL=0,05%:] Ale nevzdam to :] A teraz este mimo toho chceme poskytovat aj hosting :] ... takze aj ja som full vytazeny.

Volny cas u mna znamena denne 1-2 hodiny :] Hlavna vec je odhodlanie :]

C3SKK