Pomoc z Registraciou uzivatelov

Ludia srdecny, verim, ze mi pomozete...mam svoj web a chcem aby sa tam ludia museli registrovat, ale neovladam prilis Php a tak som si nasiel k stiahnutiu zdrojak, ktroy udajne obsahuje vsetko potrebne, ale nejde mi to...databazu mam aktivovanu...ale ten Php kod je nejaky zly, preto vas prosim nenajde sa tu niekto, kto mi to opravi, ja si to prestudujem a pochopim to...dakujem...
Adresa serveru kde to je : lubko.czweb.org ....kod je lubko
phpku moc nerozumim ale zkus se kouknout na soubor "func.php" na 3 radek(mela by tam byt chyba)
Aby som nezabudol...do databazy sa vstupuje menom lubko
Aj kod do databazy je lubko....
Dakujem spook...podla prekladu je prave tam chyba...ale uz mi s toho sibe preto hladam odbornika...ale vdaka Ti...
Nenam chybu v tom, ze tam chyba ten subol co sa tam vklada funkciou Include?...ale ten sucast baliku nebol sakra...
a neni to soubor s promenyma k DB?

jestli jo tak si ho celkem snadno udelas
Spook...moze byt, ozaj som si toto stiahol z webu, s tym, ze mi to staci, ze sa nic ucit nemusim...tak som cakal, zze to pofrci, prelozit a upravit grafiku viem...len chcem aby to fungovalo aj s mojou databadou...db...a ako to vytvorim, ty to nevies spravit...kody mas...ja sa to naucim z funkcnej verzie...
vytvor si soubor "config.php"(ten by mel bejt nejspis v adresari includes)

a do nej si dej ty promeny

klidne bych ti to napsal ale nevim jmena a hodnoty(ty najdes v administraci->nastavení DB) tech promenych
Prepac som musel ist do prace...ale asi ta chapem...idem t skusit teraz...a ten adresar includes musim vytvorit, ci to moze byt aj s ostatnymi subormi...ved skusim...zatial dakujem...