Prerobte mi zdrojak...

Ludia srdecny, verim, ze mi pomozete...chcem sa naucit pracovat s Mysql a PHP
Nasiel som si vyborny zdrojovy kod na registraciu uzivatelov, ale neviem ju sfunkcnit, pomoze mi niekto a opravi my tam tie chyby, aby mi to pracovalo s databazu na wz.
Konto na wz je lubko.czweb.org kod je lubko
Databaza je ... pouzivatel lubko, kod lubko

Pozrite sa mi niekto z Vas na to a opravte mi to nech to funguje, dakujem...ja si to potom prezriem a poducim sa...srdecna vdaka za namahu...pekny zvysok dnika prajem
Tak mám takovej pocit, že ti nějaký šikula pozměnil heslo (samozřejmě díky tvé blbosti).
Zdá se mi to nebo tady někdo dal veřejně k dispozici přihlašovací údaje na svůj web? No tak to je teda síla (s prominutím Lubko). Nemůžeš být takhle důvěřivý.
Anebo chyba X....
Ludia...mam kod na prihlasenie, je tu niekto, kto mi ochotne pomoze, uz sem nebudem pisat ten kod, ale ako mi pomozete?....prosim, len ma nenechajte na holickach, ozaj by som to potreboval prerobit, lebo tam mam chyby...
Ludia pomozte mi....prosiiiim, uz treti den sa snazim najst niekoho sikovneho...uz mi z toho sibka...najde sa niekto...?...najdete ma na e-maile certiklubko@azetko.sk....teraz...alebo tu...dakujem
kup si nejakou knihu ... tam to pochopis :-)
Jirka...inak mam knizku, ale neviem sa z toho vysomarit, potrebujem to vidiet...potom to pochopim hned...naco je toto forum, nieje to o pomoci...ved to moze zabrat 10 minut...a ten co to to ozaj ovlada mi to opravi hned...
To mi ozaj nikto nepomoze ludia...sam na to nestacim...potrebujem pomoc...napiste mi na mail certiklubko@azet.sk...do kelu pred tym som sa pomylil v maile...prepacte, pomozte mi prosim....
Ludia pomozte prosim...kod je lubinko....
jak dlouho znas PHP ? ... zacni nejdrive s necim jednodusim ... poznej, co ktery radek v kodu dela, proc tam je ... pak si hrave poradis s registraci sam ... :-) ....
Jirka, ja nepoznam Php...toto je ale zdrojak, ktory chcem dat na moj web v Html kode...je to registracia uzivatelov, viac ani bechem v Php...len chcem aby mi to komunikovalo s mojou databazou, to je vsetko...ale su tam nejake chyby...ked ta mozem poprosit, neopravis mi to na lubko.wz.cz...zdrojak som si stiahol, nieje odo mna...
Imho ti s tímhle přístupem nikdo nepomůže. Protože když píšeš znovu a znovu co půl hodiny, tak to docela obtěžuje. Většina lidí sem zavítá jednou za den, a když vidí u jedné žádnosti 11 reakcí, předpokládají že je vyřešená. A že je 10 z nich tvých už je holt tvoje blbost...
Nevím odkud tu registraci máš staženou, ale já si ji stáhla z http://www.jaknaweb.com/scripty=php=chat.php a rozfungovat se mi ji podařilo v pohodě (registrace uživatele v PHP a MySQL). Nebo si třeba přečti seriál na http://www.linuxsoft.cz/php/, tam se registrací uživatelů taky zabývají.
Fonus, urcite mas pravdu, ale ako si zistil, este to nieje vyriesene...ale dakujem Ti za prispevok, ozaj je to pre mna dolezite...a preto som tolko obtazoval...ale nikoho nenutim sa pozerat na prispevky...a keby mi niekto pomohol hned, uz by som nepisal...
Thalia, tebe uprimne dakujem za tu adresu, idem tam pozriet hned...ja som to stiahol s toho webu linuxsoft...ale mne to nejde...mozno preto, ze neovladam PHP...a neviem to prisposobit...aj tebe dakujem za zaujem...papa zatial
Dakujem tebe Thalia...netrvalo dlho a podarilo sa mi uspesne spravit registraciu....ach ani nevie ako som stastny a velmi pekne Ti zo srdiecka dakujem...dakujem a dakujem...
no toto je ako telenovela, same bodky.... uz zas... a zas................. a znova.......... :)))))))))))))