Warning (ale nie pre teba) =) v php.

Cawte mam taky problem, ze mi to vypisuje stale tu to chybu a som na konci s napadmi.
Ide o php.

Warning: main(form.navsteva.php?id=1): failed to open stream: No such file or directory in /3w/kvalitne.cz/e/extrem/downloads/hodnotenie.php on line 43

Warning: main(): Failed opening 'form.navsteva.php?id=1' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/kvalitne.cz/e/extrem/downloads/hodnotenie.php on line 43

Dik za pomoc.
No nevím co máš na řádku 43 v kódu, ale vypdá to, že chceš includovat nějaký soubor a v include pokud vím, musíš mít adresu souboru bez id a podobného, protože ti to říká, že nemůže najít uvedený soubor
Je těžký něco odhadovat, když neuvedeš alespoň část skriptu. IMHO se bude jednat o špatně nastavenou cestu k souboru nebo něco podobnýho.
$cesta=$data[cesta]; // získanie cesty k súboru

if (!empty($cesta)) { // ak cesta nie je prázdna
mysql_query("UPDATE downloads SET pocet=pocet+1 WHERE id=$id");
// pripočítanie 1 stiahnutia
echo "<p> $cesta </p>";
$meno=MySQL_Result($result,$i,'meno');
$cas=MySQL_Result($result,$i,'cas');
$text=MySQL_Result($result,$i,'text');

echo "<font face='verdana' size='2'><b>$meno</b> - $cas</font><br>";
echo "<font face='verdana' size='2'>$text</font><br>";
echo "<hr>";
include("form.navsteva.php?id=$id");
}
}
MySQL_Close($conn);
---------------------------

include a adresa tam vlastne tvori premennu tak by to podla mna nemalo vadit uz som to tak raz robil ako to mam tu ale ten script som uz vymazal tak ze nomozem zistit ako som to mal presne nastavene, ale fungovalo to a teraz nie a nie tak neviem v com je chyba. Adresa k suboru by mala byt dobra ja som to kontroloval a ta je dobra. Dak som aj celkovu s http aj takuto ako mam a stale to bolo to iste. Tak ja neviem. Poradte ak viete. Vdaka.
No mě to teda s proměnnou nikdy nefungovalo, ale teoreticky to ani neni potřeba, protože pokud to includuješ, tak to vložíš do toho skriptu a ta proměnná ti tam zůstane, takže jí nepotřebuješ předávat
Přesně tak, do includovaného skriptu nejde předávat proměnná pomocí GET (dotaz v url). Includovaný soubor se prostě vloží do souboru, ve kterém je include provedeno. Navíc to předávání nemá symsl (jak píše i Eagleeeye). Představuj si to opravdu jako bys prostě vzal obsah souboru form.navsteva.php a natvrdo ho dal místo příkazu include("form.navsteva.php"). Zjistíš, že tu proměnnou v něm uvidíš každopádně, takže předávání je zbytečné (a navíc nefunkční).
U include() jde predavat promenne pomoci GET jen pri nacitani souboru zvenci pres HTTP. Ale jinak je to prakticky nesmysl.
Viete co chalani ja som tu uz dako vyriesil hoci ani sam nevien co som tam urobil ale uz mi to funguje a ja som k include zadal uplnu adresu
include("http://www.extrem.kvalitne.cz/form.navsteva.php?id=$id") + este nieco ale neviem co =)
a funguje to premenne mi to pekne predava aj medzi dalsimi subormi. Tak vdaka.
jakub: Pokud mas soubory na svem vlastnim webu, je toto zbytecne. Tam se promenne do includovaneho souboru totiz predaji zcela automaticky.
Ja viem ale teraz mi to az funguje, tak neviem mozno v scripte je nieco co brani includu, ale ked som zadal uplnu adresu tak mi to funguje a includuje ale ked tu adresu dam prec a necham iba nazov suboru tak to nefunguje a vypisuje hlasenie o chybe ako som napisal hned na zaciatku tohto fora.
Asi zadáváš špatně relativní cestu k souboru.
To: blahapet
Je to na 100% tak ako to je tam napisane v tej jednej ukazke ku scriptu.
A keby bola zla adresa tak relativna tak ti to napise hlasenie o chybe.
Dej sem URL onoho problému
> A keby bola zla adresa tak relativna tak ti to napise hlasenie o chybe.

A take to se presne deje, viz tvuj 1. prispevek