Priloha

cafte potrebujem pomoc potrebujem vysledok nejakeho formulara ulozit do noveho textoveho suboru na serverr pod menom dnesneho datmunu da sa to? ak ano tak ako?
použij místo txt souboru MySQL databázi, je to rychlejší. IMHO
lenze je tu problem potreboval by som aby sa pri naslednom ulozeni na server pridala do mailformu ako priloha a odoslal na mail
takže: prostě jednoduše odeslat na mail?
nie potrebujem aby sa ulozila na server a pridala aj ako priloha a kedy kollvek si ju mozem stiahnut zo servera a manipulovat s nou
takže přeloženo do ČJ: ta zpáva se uloží do txt, kterej bude nechráněnej a bude se moct upravovat on-line.

Pro zabezpečení>> použij MySQL.
ano ale ako mam pouzit aby sa ulozila na server ako txt?
bude Ti vadit, že kdokoliv, kdo bude znát datum a adresář si to může přečíst?
Columbo: není problém zablokovat přístup do adresáře pro kohokoli jiného kromě scriptu do určitého adresáře. Takže txt soubor vůbec neznamené že je čitelnej zvenčí. Aspoň doufám že na webzdarma je povolený přes htacces spravovat allow a deny...
ten htaccess vim, ale nevim, jak je to s tim (právě jak jsi uvedl) ten allow deny atd.
Do .htaccess dat nasledujici, aby to bylo citelne jenom scripty spustenymi z localhostu (FTPkem to pujde precist odevsad, bo to totiz .htaccessy nezajimaji):
Order deny,allow
Deny from all
Allow from 127.0.0.1
funous: to allow from 127.0.0.1 netreba, PHP to precita aj tak
praveze ze mi nevadi aby to mohli ostatny citat ale aby to nemohli menit a ked budem chcet ja zmenit ten subior tak ho stiahnem na disk ale potrebujem vytvorit akusu centralu linkov na softver chapete ako je studna atd ale chem tie linky kladat do textakov na server ale nie v tvare ze vytvorim ja admin na serveri napr XXXX.txt a dam prikaz php aby to tam zapisal ale potrebujem pomocou php vytvorit na serveri lubovolne vela textakov lebo keby to bol predchadzajuci priklad tak kazdy kto by tam prisiel by zapisal aj predchodzie linky a napr ja vyplnim posle mi to na mail pride dalsi vyplnim posle mi to na mail a tie predchodzie budem mat dvakrat a to nechcem