nemuzu se pripojit

Cau lidi, je tam nekdo, kdo mi muze pomoci? Ja pouzivam dreamweaver 4 a kdyz chci uploadnout svuj projekt, dostanu hlasku, ze ma adresa neexistuje. Kdyz jsem zkousel cuteFtp to samy a muj firewall hlasi trojana na ftp.webzdarma.cz tak opravdu nevim jak se dostat na muj vlastni site. Jeste jsem ho ani nerozebehnul, zaregistroval jsem se pred 5 dny. Tak zatim caues a kazda pomoc je fakt vitana
host: ftp.webzdarma.cz
user: adresa tveho webu (neco.webzdarma.cz)
pass: heslo

pokud mas problemy zkus pouzit pasivni rezim prenosu.

nevim jak bych ti mohl jeste pomoci

m.sa.
vse jsem zadal jak pises
host: ftp.webzdarma.cz
user:neco.wz.cz
pass: .....

ale nejde to.
Co toznamena pasivni prenos?
pasivni prenos nastavis ve svem ftp klientovi - zvolis pasivni rezim prenosu, jako treba www browser... pripadne pokud jses za proxy, zkus nastavit prenos HTTP proxy s podporou ftp... pokud jsi doma, zkus schvalne prenastavit nebo kratkodobe odpojit firewal - jinak ti musi pomoc admin tve site.
dik
jinak jsem zjistil, kdo se snazi najet do myho compu, neslysel jsi nahodou o zeus.webzdarma.cz ma zapnutej autoscan
no jak tady bude Mira, tak se ho muzem zeptat - urcite vysvetli - jinak tato domena se objevuje (asi, co jsem zjistil) u kazde komunikace se serverem, takze je to pravdepodobne pocitac, na kterem bezi server... blize nevim nic vic (nebo si to nechavam pro sebe:) - ale zatim z toho nebezpeci necitim, skrz muj firewall zatim nic neutika (snad):), tak to asi nebude nijak potencionalne nebezpecne...

m.sa.
jasan
tak az tam bude Mira prosim te dej mi vedet co a jak. fakt je to super, ze si lidi tak pomahaj, opravdu si toho vazim, vratim se sem zhruba tak za dve hodky, tak se ti pak ozvu cau Eda
ehh... ja mam na MiruT uplne stejny moznosti kontaktu jako ty ;~) takze musime pockat jestli se na tyto reakce ozve tady sam :) no a nebo ho otravovat primo emailem :)))

m.sa.
sorry
ja jsem myslel, ze jste spolu nekde v kanclu
tohle mi uniklo, mas asi nejaky tezce intelygentni firewall (to ypsylon tam jen schvalne :-)

nevim jestli chapu, co myslis tim "autoscanem"

ftp server (coz je skutecne stroj zeus) udela pri kazdem pripojeni dns lookup (vyhleda reverzni zaznam pro ip adresu klienta) a taky ident lookup (brr, to je cestina :) ... coz je spojeni port 113 pres tcp

jen pro info: je to kvuli identifikaci ruznych uzivatelu z jednoho pocitace (pokud na tom klientovi teda bezi identd ... coz na widlich asi nemate, nechcu mlzit ;-)