Zabránění zavření okna prohlížeče

Lze nějak zabránit zavření okna prohlížeče?

<body onunload="return false"> nějak nefunguje :)
ehm, ehm, ... o zavření bych si rád rozhodnul sám - nerad tahám šňůru ze zdi, když nevím co mi to okno provádí
tohle je pro jednu intranetovou aplikaci, mělo by to fungovat tak, že při zavření prohlížeče se objeví dialogové okno, ve kterém se objeví dotaz, jestli to uživatel myslí vážně :o)
neviem, co takto namiesto return false dat nieco ako location.href=stranka alebo otvorit nove okno?

BTW: preco? nechces snad niekoho nutit aby ostal na tvojom webe :)
no, odpovedal si mi skorej ako som to napisal :) tak tam daj confirm a nie len return false :) potom neodide :)
web to neni a chce to sef :)
vyzkouším, uvidím, zatím dík ... jen se obávám, aby to nebylo to samý ;-)
tak tohle taky nefunguje: :-/

<body onunload="return confirm('chcete pokračovat?')">
Zdá se, že funguje <body onbeforeunload="return false;">
Firefox 1.0.3 i IE6 se sami zeptají, jestli se má okno zavřít. V Opeře mi to nefunguje, asi bezpečnostní opatření.
Díky, zkusím, jinak samotná funkce onunload nedokáže odchytit zavření okna, pouze přesměrování na jinou stránku.
Tohle opravdu funguje, akorát problém je v tom, že když chci definovat vlastní dotaz, musím potvrdit dvě dialogová okna.

<body onunload="return confirm('chcete pokračovat?')">
To je bezpečnostní omezení nových prohlížečů, aby každý trouba nemohl zabránit uživateli zavřít okno, i když to uživatel opravdu chce.
A dá se aspoň změnit obsah toho "dialogového okna"?
Tímto způsobem asi ne, ale možná někdo zná lepší způsob. <body onbeforeunload="return false;"> je takový ošklivý hack. Správně by to mělo dělat jen to, že to zabrání zavření okna, žádný dotaz. Ten tam hodí sám prohlížeč (a bohužel s vlastním textem).