PHP - session

Dobry den, rad bych se zeptal na jednu ves: pri sputeni stranky (budweiscup.kvalitne.cz) se mi objevi chyba:

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /3w/kvalitne.cz/b/budweiscup/index.php:104) in /3w/kvalitne.cz/b/budweiscup/index.php on line 107

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /3w/kvalitne.cz/b/budweiscup/index.php:104) in /3w/kvalitne.cz/b/budweiscup/index.php on line 107

Na mem lokalnim PC mi vse funguje OK, zde ne. Kontroloval jsem nastaveni session v PHP jak zde, tak u mne, jedine v cem se lisi je nastaveni cesty session.save_path (u mne \temp, zde /tmp). Nejsem prilis kovany v php, tak bych rad uvital jakoukoliv pomoc. Diky.
session_start() nesmi byt pred jakymkoliv vystupem (vystup zpusobi odeslani http hlavicek). Na localu mas zrejme zapnuto output buffering, ktere zadrzuje vystup v pametovym zasobniku na vystupu, a cely vystup odesle az po skonceni zpracovani stranky, s hlavickami napred.