GD - práce s grafikou

Mám doma nainstalováno EasyPHP, ale jeho součástí není knihovna GD pro práci s grafikou. Chci se zeptat, jestli je tato knihovna k mání zdarma a jestli jo, kde bych ji sehnal? Dík. D.
IMHO i EasyPHP obsahuje gd kninovnu. Koukni se do extensions adresáře, kde máš nainstalované php a jestli tam uvidíš php_gd2.dll, tak to je to, co potřebuješ. Pak je třeba tuhle knihovnu povolit v v php.ini. Ten je v $SystemRoot. Pak je možné, že bude třeba udělat restart IIS nebo co tam máš. Pak by to mělo začít fungovat.
Btw, tohle všechno je v manuálu, který je u instalace PHP. Nebylo jednodušší si ho přečíst?
některé starší skripty odkazují na php_gd.dll podívej, jestli není problém tady - tuhle jsem taky půl hodiny mordoval všechno možné a nakonec stačilo dopsat dvojku
hmmm... no ja mam easyphp1.7. kdyz to spustim, kliknu na ikonku v systrayi pravym tlacitkem, vyberu menu konfigurace a pak php extenze, tak se objevi seznam extenzi s checkboxy. a je tam i gd (v adresari php/extensions je php_gd2.dll). tak to zkus zatrhnout a pak easyphp restartuj.
MzM: btw v easyphp je apache
Potvrzuji, v EasyPHP je i GD, používal jsem ho. EasyPHP je opravdu easy takže tam je vše potřebné.