Váš názor na web force17.net?

Zdravím, a prosím o zhodnocení, příp. váš názor na provedení stránek http://force17.net/
Díky -alf-
Hmm, vzhledem k tomu, že to sem nepatří, nebudu si brát servítky.

Povedl se ti pěkný humáč. BTW. nevím co chceš hodnotit - to že tam není žádná grafika, to že tam je příšerné pozadí nebo to, že neumíš nastylovat odkaz pro A:hover - ta hrůza co tam je - to není styl...

Ještě chceš kritiku? Něco se najde :)
No nevím, ale chytráci jako ty tu jsou podle mě maximalne na nic.
Zajimalo by mě jak si představuješ nastylovaný odkaz? Podle mě nastylovaný je, i když stejně jako prostý link - což ale rozhodně není někdy na škodu a u tohohle webu mi to nijak nevadí.
Příšerné pozadí? Mě se poměrně líbí, je hodně nevýrazné,a to je dostačující, jinak by podle mě rušilo.
Bylo by možná fajn mít trošku víc konkrétních argumentů. Takovéhle plivání je nic.
Osobně mi to přijde vzhledem k povaze webu přiměřené.
Howgh!
No asi se něco změnilo, protože já tam žádný pozadí nevidím a odkazy nastylované jsou - při hoveru má odkaz modrou barvu... Možná by se hodilo doplnit tam třeba nějaký grafický blbinky, ale imho je to tak dostačující a aspoň přehledné.
Co se týče obsahu, špatný to není, ale přece bych tu hlavičku nějak graficky obohatil, vypadalo by to o mnoho lépe.
ale fakt nějak nechápu, proč to hodil zrovna do PHP diskuse