Prehravani pri nacitani...

Cau...
Potreboval bych poradit s jednou malickosti:)


Chtel bych ma moje stranky dat do pozadi muziku a jelikoz by to mel byt nejaky mix nebo pisnicka ktery ma nekolik MB tak bych potreboval aby se postupne nacitala a az by se nacetlo urcitych pocet % tak by se zacala prehravat a dal se nacitala...

Verim ze to nejak jde. Nevim jestli je to v php nebo v cemkoli jinym ale uz sem to na mnohych webech videl....

Dik za odpovedi...
A nebyly ty ostatni weby ve flashi? Si myslim, ze to nejde ... a taky ze to je hloupost ... :/
hm i to je mozny...(a hodne pravdepodobny...)

a nevis kde by se to dalo sehnat?
inenger:

Nedávej prosím hudbu na pozadí, návštěvníka to bude akorát otravovat.
O tom uz sem taky premyslel ale moje stranky budou zamereny na nejnovejsi tanecni muziku...takze pokud navstevnik prijde tak uslysi v pozadi nejnovejsi muziku..a taky by tam melo byt¨tlacitko "Stop"....
>>uslysi v pozadi nejnovejsi muziku

BTW: nie je chranena copyrightom? Mas povolenie od autora? :)
jj mam...


poradi mi uz nekdo s tim playerem?
Vim ze sem Flash sice nepatri ale puvodne sem si myslel ze je to v php...
Jak by na to php proboha melo vliv? Jestli ti o to tak jde.... tak si nekde stahni flash, kup si k tomu knizku a uc se, ale garantuji ti, ze 70% lidi si tu hudbu hned po vstupu vypne, dalších 20% si vypne bednicky a zbyvajicich 10% tim bude trpet proto, ze si nevsimnou, ze to vypnout jde
>>byvajicich 10% tim bude trpet

skor tych 10% odide
hm dik za rady a kritiky.....podle vseho bude asi nejlepsi kdyz to tam nedam vubec....
pomoci <embed src="soubor_k_prehrani"/>

docilis jednodusse toho, ze se hudba spusti az bude nacteno tolik vterin hudby / videa do vyrovnavaci pameti kolik ma uzivatel nastaveno (implicitne byva pro zdroje ve formatu Windows Media nastaveno 5sec), ale chce to tam dat nejlip wma soubor s nizkym bitrate, mp3 nekdy Gecko browsery neberou a vubec nic se neprehraje, totez bez instalace pluginu v Opere

ale obecne bych to udelal tak, ze treba v nejakym hornim menu bych dal odkaz "prehrat okno v pozadi" a po kliknuti by vyskocilo nejaky JS okno dejme tomu 300x300 a tam by se teprve hudba prehrala, primo implicitne do pozadi stranky bych to necpal, kdo chce at si prehraje, ale implicitne at se neprehrava nic
mo3 gecko browsery poberou, podmínkou je ale zápis podle stadardů... jinak nebude hrát nic... naštěstí...

skákací okna blokuju... proč se snažíte dávat na web něco co tam nepatří? to je to samé jako když borci blokujou pravé myšidlo. akorát ot otravuje a stejně ničeho nedosáhnou...
a co jeste prosim te na web nepatri? ze bych se poucil...
mam hudbu na svy strance udelanou jak popisuju vys a lidem (navstevnikum) to nevadi, ba naopak...
no hudba stoprocentě. nevidim absolutně žádnej důvod proč by měla hrát. webové prohlížeče hudbu přehrávat neumí, naštěstí. a instalovat plugin nebudu jen proto aby na mě něco baflo. Naštěstí totálná lamy cpou zvuk přes bgsound, takže mi to nehrje vůbec... a flash kvůli tomu blokuju... Nevim jak oststní, ale mě dokáže docela vytočit když něco poslouchám u sebe a patvůrce webu mi začne cpát něco jinýho...

Docela bych se na tvoje stránky podíval... :)
no dyt to ja jsem taky psal, ze neni dobry tu hudbu cpat do pozadi nacitany stranky resp. aby hudba hrala aniz uzivatel chtel


egypt.webz.cz
jj tak to sorry...
chvilku mi trvalo než sem si toho odkazu všimnul, ale pravdou je že v egyptě sem jednu dobu pobýval a kdyby mi tohle vyskočilo na pozadí asi bych rozkousal klávesnici... :D
:D

fakt zajimava diskuze....

ptal sem se na hudbu v pozadi a najednou ste se dostali az do egypta...

fakt sada...

Myslim ze ta hudba v pozadi neni az tak spatnej napad...

podivejte se na djsebartus.tk ( v pravo nahore je muj vysnenej prehravac )

tam mu tu hudbu co se divam tak svichni hodnotili ve smes kladne....

Nemel by nekdo podobnej prehravac? Dival sem se na interval.cz na pcsvet.cz na hotscipts.com ale nic sem nenasel....
jo hudba bz 3la, o to ale nejde. Právě poslouchám ale svojí hudbu. A ta tvoje dost dobře nejde vypnout... A hraje hned od začátku...
to se fajt nedá... v tom egyptě si můlžu vybrat jestli budu nebo nebudu poslouchat.

a nápad to je dost špatněj... podívej se na skutečně profesionální weby. máš tam někde hudbu na pozadí? tak jako ty? Naštěstí používám ff a adblock takže sem ti to odstřelil během vteřiny. a tim se dostávám ka dalšímu. když bude někdo blokovat flash (a těch lidí neni málo, je to převážně reklama) neukážeš mu nic. stránky by měla zůstst funkční ve všech úrostředích od textovejch prohlížečů po firefox....
hmm asi mas pravdu...
dej tam odkaz na hraní hudby s tim že zezačátku je vypnutá, to je ok.

a toho fleše tam máš fakt hafo...