jeste phpBB forum...

Kdyz jsem admin,muzu mazat prispevky a temata z fora?Jak?
Teda...prispevky vim,ale jak smazat nebo aspon prejmenovat to tema co se mi tam dalo samo(Tes forum 1).
no, prihlasis sa a potom pri kazdom prispevku mas edit a delete ...

ak chces premenovat temu das editovat prvy prispevok a zmenis predmet
a zmazat mas dole take ikonky, preve je × a to zmaze thread
Mám jeden problém s instalací phpBB fora (nechci zbytečně zakládat nové téma, tak to píču sem..)

při instalaci phpBB2 zadám vše správně (podle návodu na phptriky.wz.cz), ale zobrazí se toto:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'colinfans@195.122.194.232' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/c/colinfans/phpBB2/db/mysql4.php on line 48
>
> Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/c/colinfans/phpBB2/db/mysql4.php on line 330
>
> Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/c/colinfans/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
> phpBB : Critical Error
>
> Could not connect to the database


vše jsem několikrát kontroloval a opravdu jsem vše zadal správně (včetně velikosti písmen - vše mám malé).
Ještě je divné, že se nemohu přihlásit na mysql.webzdarma.cz, píše to že se nepodařilo přihlásit k mysql serveru, přitom jsem opět zadal jméno i heslo správně. Tento problém mě zužuje už delší dobu a nikde taky na fóru jsem podobný neviděl.
Nevíte někdo v čem je problém? Díky moc.
Píšeš tam jméno a heslo a název db podle toho, co máš v Administraci v Nastavení MySQL?
Jo píšu.. To co je v nastavení mysql v administraci na wz.. jak je tam nazev databaze, heslo a tak.. presne to.. Pravě nechápu, čím to je, že to nejde..
:(
Mám takýto problém nahrajem phpBB forum cez FTP na svoju stranku ale keď dám adresu fora tak namiesti instalacky mi to vyhodi toto:

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/web2001.cz/s/sapesdesign/support/includes/functions.php on line 754