Přístupnost

Hilfe...mám svý stránky (vytvořený v GOLDEN html editoru). Pomocí CUTE ftp se mi podařilo svůj výtvor dostat na web. Pokud se snaží někdo o shlédnutí přes IE 6.0 není problém. Jakmile se použije verze nižší, neni šance...Prostě ty stránky nejdou

"Požadovaná stránka není dočasně k dispozici."...."je třeba změnit nastavení prohlížeče."

O jaký nastavení se jedná? Nebo CO MÁM DĚLAT???
na ktere stranky?

m.sa.
myslim, ze to nebude fungovat ani v IE6 pokud to nebude spusteno z tveho pocitace. mas tam v definici frame definovane absolutni cesty do tveho diskoveho prostoru na locale!!!! bud to definuj relativne nebo presnou cestou do weboveho prostoru...

btw: vyr se na frame! uz davno nejsou v mode a pouzivaji je uz jen spise disajneri - ne coderi (imho)...

m.sa.
Tomu nerozumim... framy se nemaji pouzivat, protoze nejsou v mode???? No a ze je pouzivji designeri, to snad neni zadny problem...?!

mv.
nikdo nerika, ze se nemaj pouzivat. Ja jsem zastance dynamickyho generovani v php. Na tom jsem zalozil novej design svyho webu - ten starej pouziva jeden iframe. Jeste jsem to nedodelal, tak tam mam stale ten starej s iframe. Ale stve me to, protoze pod rozlisenim 800×600 a nizsim mam dva posuvniky vedle sebe. Muzete se podivat - <a href="http://nirvana.wz.cz/">nirvana.wz.cz</a>.
ze to pouzivaji hlavne designeri jsem myslel to, ze vetsinou si nedelaji s nejakym kodovanim problemy. proste navrhnou page v grafickem prostredi a program jim vyflusne stranku. takze idealni je spojeni designera a kodera - vysledek je vzdy temer dokonaly :)

jinak vse ma samozrejme sva pro a proti, ale tak jak se frame dnes vetsinou pouzivaj je opravdu minulost dob, kdy stranky byly spise staticke. vazani s dynamickym generovanim prinasi jen a jen potize a proto jsem rekl, ze nejsou modni - staticke stranky uz dnes nikoho nenadchnou... uzivatel si rad ovlivnuje obsah webu. netvrdim, ze nenajdes nejaky pripad, kdy treba pouziti frame bude elegantni, ale ve vetsine pripadech ti vhodne pouzivani treba tabulek nahradi frame mnohem lepe a odstrani spoustu neprijemnosti tobe i navstevnikovi...

to neni muj nazor, to je ma zkusenost ;~)

m.sa.