jak vymazat soubor?

Ahoj!
Portřebuju vymazat celý soubor... Chtěl jsem to udělat přes funkci unlink(), ale to mě nic nedělalo... Tak jsem to zkusil přes ftp_delete(), ale ta mě hodila chybu: "Warning: ftp_delete(): DELE: Couldn't get file status for '/xxx/xxx/xxx.jpg'. in /3w/wz.cz/l/xxx/xxx/xxx/xxx.php on line XX".
Nevíte prosím co ta hláška znamená? A jak se to dá ošetřit? Není to náhodou nějakýma přístupovýma právama?

Nebo prostě jak mám na WZ smazat soubor. Kdyby někdo měl nějakej funkční kus skriptu na mazání, tak bych byl vděčnej...

Dik moc.
no... zůstal bych u toho unlink()

viz manual:

int unlink ( string filename)


Smaže filename. Podobná Unixové C funkci unlink().

Při chybě vrací 0 nebo FALSE.
Nevim:( Ale taky to zjišťuju. Kdybys to zjistil, pošleš mi prosím mailík? Já ti to kdyžtak taky pošlu:))
Díky předem. Maikis
jj, pokusím se...:) Ale abych se přiznal, tak jsem z toho fakt "jelen". U unlink() mi to ani nehodí žádnou chybu. Prostě to nic neudělá.
a co to hlasi za chybu? Kdyz to nic nedela vetsinou to zahlasi chybu.
jen takový blbý dotaz... nemáš před tou funkcí třeba napsán zavináč? to by potlačilo chybové hlášení....
ne, zavináč tam fakt nemám, škoda, chtěl bych ho tam mít :) a možná by se to vyřešilo...
Ten skript prostě proběhne jakoby správně a jakoby se to vymazalo a nemá to žádnej problém, ale když pak zkontroluju, jestli se opravdu vymazal, tak tam ten soubor pořád je a nevymaže se... tak fakt nevím, kde je chyba :(
Já nevim... Já z toho snad vyrostu:))
Ale mam radu - dopiš si tam ten zavináč:))))
>> Ale mam radu - dopiš si tam ten zavináč:))))
rada pekne na hovno
lol, dik moc za zajímavé komentáře :)
Každopádně jsem se trochu posunul, už mi to napíše chybu Warning: unlink(): Unable to access... Akorát netuším proč. :(