Jak mám nazvat první soubor

Jak mám nazvat první soubor v PHP na titulní stránku ?. Index.php nefunguje.........chipware.wz.cz
index.php, malymi pismenami
index.php ------ nefunguje--zobrazí se tam jen reklama, ale když zadám do adresy: http://chipware.wz.cz/index-web.php tak to se zobrazí
Mě se zobrazí reklama a pod tim "Klikněte pro Vstup" s odkazem na index-web.php
žádné php malymi písmeny,
pokud mate zřizeny stranky na wz, první soubor se musí nazývat index.htm a zněj potom už jakýkoli odkaz poběží.
Pokud se potřebujete dostat na titulku php, tak na první index.htm udělejte nějakou upoutávku na stránky a odkaz např. vstoupit na stranky nebo něco bodobné, fantazii už nechám na Vás.
Koblížek: Přestaň tady kecat takový p*čoviny!
Omg, Koblížek!

OoOOO...:zřejmě tam máš i nějaký jiný index (.htm .html) všechny zruš a bude ti to uazovat index.php
Džej Ár: Správně!

Koblížek: Opravdu kecáš p*čoviny, protože první stránka se nemusí jmenovat nutně index.htm
Všichni kecáte! První stránka se musí jmenovat tak, aby se po vylistování zobrazila jako první.
index.[php|htm|html] je jen stránka, která se zobrazí, pokud neuvedete nic jiného.
Tááák teď jsem vám to dal... hehehe. :-D
protože některé servery napřiklad podporují default.*, main.* ap

Záleží jak řekl MzM na nastevení servru nebo myslím aji .htaccess
MzM: Tady nikdo neříká, že první stránka se nemůže jmenovat jinak. Teda, vlastně jenom kobliha... :)
Třeba si to přečtě, pochopí a nebude podávat klamné informace (pičoviny ;) ) jiným :D
de facto, muze se jmenovat klidne prvnistranka.php, ale s pomoci .htaccess
Quinixi, ty idiote, chtěl jsem jen poradit, tak se pořad za mnou nevtírej jak vřed na prdeli a nekomentuj moje rady, někdo to líp pochopí než odkazy a další složitosti. Radši si sedni na ruku až ji neucítíš a pak si ho vyhoň, ale hlavně sám.
Koblížek: Když radíš blbě tak se pak nediv. Kdyby sis přečet FAQ, podíval ses na jeho stránky před tím, než tady začneš někoho urážet, možná bys udělal líp
Pravě sem učinil objev..

Darvin (nevím jak se to píše) měl pravdu s evolucí... A pokud by to někdo chtěl vyvracet stejně jako já, proč se opice nevyvíjí dnes, nemá pravdu...

Někteří jedinci jsou ve stádiu přechodu...
?
Jak bývá řečeno: v jednotě je síla.

První kdo začal urážet je Quinex. Chtěl jsem jen poradit.

První urážka:!
Autor: Quinix (---.jarov.catr.cz)
Datum: 21. 07. 2005 11:58

Koblížek: Přestaň tady kecat takový p*čoviny!
To nebyla urážka, ale chtěl ti zabránit, ať ze sebe neděláš debila... nepovedlo se....

Jinak na tebe kašlu.. řikej si co chceš... aspoň se zasmějem
Se nechcu hádat... tolik času nemám a ani mě to nebaví...
Koblížek: chtěl si jen poradit? Ale proč radíš blbě? to je tak těžký se podívat, jak jeho stránky vypadají, do manuálu, jak má vypadat název první stránky webu?
Koblizek: No ty si ten pravy odbornik ktory ma niekomu radit...
oOoOOoO::: index.php funguje, jenže při vkládání reklamy vznikají na stránkách vytvořených pomocí PHP problémy. Řešením je zohlednit reklamu ve scriptu php nebo použít jiný typ souboru jako index, případně změnit vkládání reklamy.