Ještě k nahrávání souboru

Diky za radu, tak nejak cestou zkousek a omylu, jsem se dostala k funkcnimu kodu, nevim, zda krome nepouziti fce upload nebylo take chybou, ze jsem do Copy davala $foto1 a ne $foto1_name:
Formular:
<form action="aktualityl.php" method="post" enctype="multipart/form-data">
<p>Pictures:
<input type="file" name="foto1" />

<input type="submit" value="Send" />
</p>
</form>

Obsluha:
<?php
function upload($foto1) {
global $foto1_name;}
copy($foto1,"f/$foto1_name")
?>
Na nahrávání souborů slouží Fce move_uploaded_file


move_uploaded_file($foto1, "/place/to/put/uploaded/file/{$_FILES["foto1"]["name"]}");

to mi funguje...
Jen doplním: funkce copy(); není na WZ z bezpečnostních důvodů povolena. (Funkce copy(); totiž může kopírovat jakýkoliv soubor odkudkoliv kamkoliv bez omezení nějakými právy, resp. s právy php, které interně leze do systémových adresářů apod. neustále.)
Tak jsem to zkusila, Nipal me vylekal, ale zrejme tam mam chybu, protoze to delam jako cvicena opice. Najdete mi ji?

<?php

move_uploaded_file($foto1, "{$_FILES["foto1"][$foto1_name]}");
?>

Hlaska:
Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phpnbbbFj' to ''...aktualityn.php
move_uploaded_file($foto1, $_FILES["foto1"]["name"]);
Eurosko, jste poklad, opravdu to funguje. Diky
Nípal: no nevím, já funkci copy() na ukládání uploadovaných souborů na wz bez problému používám :-/
Si myslím, že to bude tak, že nemůže přistupovat k souborum jinde, než na svém webu...

Tudiž se nedostane dočasnému souboru, který form na wz přinesl, protože je to někde v rootu apache..
dělám to takto:

copy($_FILES[foto1][tmp_name], "../obrazky/".$nazev_clanku."/".$cas.$pripona);