^_^

Zajímavý nadpis že:-)
Hledám někoho kdo by měl zájem podílet se na webu který chystám stačí jediný člověk který umí (musí umět) dělat výborné stránky (Myslím z hlediska grafiky toť jediná podmínka prostě aby byl dost dobrej ghrafik jestli se to tak dá nazvat) Jestli by se někdo takový našel byl bych velice rád Jinak umím PHP, Javascript HTML ovšem ta grafika na tom vždy ztroskotám:o)
Jo pište na mail Lukasik@centrum.cz
Lukáši neříkej grafiku máš docela(Vážně docela) pěknou i když to není úplně ono já se už radši nenabízím protože teď mám problémi se svou grafikou.............
Mno trocha ujde, ale vyděl jsem teda lepší weby....
dej sem priklad nejakeho webu, kteremu se chces vyrovnat (obsahem, grafikou, zpracovanim)...

m.sa.
Mno obsahem asi www.alik.cz nebo www.raketa.cz grafika presne nevim...
takze web pro deti? nebo teenagery? hm... necham se prakvapit...

m.sa.
No asi pro oboje skupiny:-)
Je to v celku oblíbený a moc takovejch webů zatím není...
webu je dost, ale aby se na ne lidi vraceli, je to potreba delat naplno a schuti...

m.sa.
No jako Grafik bych nechtěl nikdy být
proc? me osobne se zda, ze grafik je hodinove mnohem lepe placenej nez programator... :) neberte me ale za slovo, neplati to samozrejme vzdy!

m.sa.
Sakra kolik bere programátor HTML php... atd
za hodinu?!
to je ruzne... zalezi pro koho delas, co delas, jake mas smlouvy atd. obecne podle toho, co zakaznik unese (pokud delas na volne noze) - muze to byt tak od 150Kc az po nekolikanasobne vice. pokud se jedna o zamestnance, tak zase zalezi na tom, jake mas postaveni ve firme a jak jsi dulezity (v prime umere stoupa tvuj hodinovy plat) - ten byva casto nizsi nez na volne noze (pochopitelne) :))))

m.sa.
Jen pro informaci: Průměrný hodinový plat grafika v DTP studiu je asi 400/hod
neverte mu - neda se na nej spolehnout
ja mu verim :) dobrej designer si klidne muze rict o podobnou odmenu, znam ale i takovy, kteri jsou vdecni za mnohem mensi oceneni :)))

m.sa.
Doplnim viz martin s.:-)
sorry, jsem se nabíd´, ale teď čtu "výbornej grafik", takže asi ňic.
salam
Lukasiku, ja bych ti s grafikou klidne pomohl, ale posli mi vice informaci, at vim, do ceho jdu :)