???

Lidi von zas slitl wz?
Uz se to nekdy stalo? Jak dlouho to budou davat do poradku?
Jo už se to parkrat stalo... Ale nevim jestli dnes nejak mi nesed pristupi:o)))
Ja jsem to zkousel asi pulmilionkrat a furt
nic. Ani jeden z mych dvou klientu se tam nedostal. No nic budu cekat
co takhle pricina, nevis?
me to funguje. jediny co dela problem, je reklamni system. ktere page nejedou???

m.sa.
nemuzu se tam dostat: hlasi nejakej ERROR.
Prihlaseni je v poho, ale pak
ERROR:> Can't connect to remote server. Socket error = #10060.
ERROR:> Failed to establish data socket.
k ftp serveru se pripoji normalne a pak ceka na uvitaci vzkaz (Waiting for welcome message) a pak bum.... ...Konec
je to mozny... nemam moznost to ted potvrdit (jsem ted od nekterych sluzeb a protokolu odriznutej), ale http funguje normalne a ftp mi take hlasi odpoved...

m.sa.
Takže opravdu wz slitl...
Jo a martine ty bys neměl zájem se podílet na tom ptojektu jako grafik?
zajem je vec jedna a cas druha :( (a schopnosti treti) - ale kdyz tak posli nejakou tvoji predstavu na muj email a ja se ti ozvu...

m.sa.
Mno jenomze ja zatim zadnou nejak nemam:-(
Admine já si fakt nemůžu pomoct ale asi 20% webů je dole a některé již nefungovali.... Takže můžem se zeptat co s tím je?
a co jako nefunguje ?
ja se musis wz zastat... z pevne lajny (pres skynet) a ted na worldonline jde vse normalne... neni treba docasny problem v konektivite???

m.sa.
>Mno jenomze ja zatim zadnou nejak nemam:-(

...hmmm... tak co po me chces za spolupraci??? analyza, navrh webu a napad je vetsinou cenen nejvice :) az budes mit predstavu wo co ma jit, klidne se ozvi a neco vymyslime! :)))

m.sa.
Mno:-) Supr něco navrhni kdybych věděl jak by to mělo vypadat taky by jsem si to asi udělal sám že...
Lukasik srsi potencialem, ale chybi mu to hlavni napad! a ten se dneska nevali na ulici. zvlast pokud se tyka internetu...

takze strucne receno, zatim zadnej nemam a ani zadnej nehledam :) napady za me vymejsli nekdo jinej, po me se chce spise ta realizace
:)))

m.sa.
No ta realizace ta by vopravdu nebyla problémem ale ten nápad....
muzes teda uz konecne rict, co konkretne nejelo/nejede ? pak to vypada, jako kdyby to porad padalo nebo co
Teď už ne ale asi 3 z 15 webů nejeli který normálně fungujou...
no jo Lukasiku, ale koukni se zpet - pripojoval jsem se skynetem a potom i na z notebooku modemem (worldonline) a fungovalo mi normalne v ten samej den - chtel jsem, aby jsi napsal adresu webu ktere nejdou, abych to zkusil ode mne, a nic... co jsem z meho pripojeni zjistil, mel server snad problemy s reklamnim systemem, ale to nas uzivatele nemusi trapit :)

zastavam se miry, ze takhle to vypada jen jakou provokativni stourani.

m.sa.
A můj web taky nefungioval (Na 90%) Neviděl jsem to osobně ale asi v 14:00 jsem měl nějakejch 30 přístupů což se mi stalo asi jen dvakrát a to díky výpadku WZ i když je možné že se pletu...
Jinak to je prvnë web druhý je 9b.unas.cz a jestel jeden ted fakt nevim sorry
ted uz to je jedno. ale 29.4. jsi mi zadne weby neposlal - jen jsi po me chtel napad k realizaci a spolupraci :) mel jsem v te dobe moznost vyzkouset dva nezavisle dns - mohli jsme tak upresnit, jestli neni chyba treba v konektivite tveho poskytovatele atd...

jak rikam, ted uz je to jedno, ale pokud nejsi v dany okamzik konkretni, je to jen takove porvavani...

m.sa.