Session s cookies? SEO?

Ahoj,
řeším, zda ukládat info o session do cookies nebo je přenášet v URL pomocí proměnné. Co je lepší? Když vezmu první případ a uživatele, co se bojí cookies, tak web asi nepojede. V druhém případě bude zase problém s indexací do vyhledávačů (SEO).
Jak byste to řešili vy? Co je menší zlo? Nebo je nějaká třetí cesta?
Dík za odpovědi...
session se přenášej v cookies a když sou vyplé automaticky se přenášej v url .. viz SID
Zdravím,
mám takovej problém, jak vůbec ty session na wz fungujou. Doma mi to funguje úplně v klídku, ale když jsem to přenesl na wz.cz tak mi to nefunguje. Mám přes session řešené přihlašování a ověřování jména a hesla. Normálně se přihlásím, jenže když kliknu na nějakej odkaz, tak se to chová, jak by tady ty session nefungovali. díky
Petr: asi neporadíme, dokud nám neukážeš, jak to děláš...
S tím automatickým přenosem v SID si nejsem jistý. Když na localhostu vypnu cookies, tak mi v projektu prostě přenos údajů z jedné stránky na druhou nefunguje a žádné ID se v URL neobjeví. Když cookies povolím, tak zase vše funguje (i tentokrát ovšem bez SID)...
musí to být povoleno (session.use_trans_sid)
také pozor na to, že se SID sice doplňuje do HTML kódu (odkazy, formuláře), ale ne do PHP (header)
ok, dík, zohledním to ;)