Hledám programátora

Ahojky. Heldám programátora který by zadarmo delal neco jako je www.skola.harrypoter.cz ... děkuji.... někdo se ozvěte
http://www.skola.harrypotter.cz/

tak je to spravne...

Tak az ho najdes , tak ho posli za mnou, ja mu dam o trosku vic nez ty
nepošlu ... mě nezajímá to tvé ale pokud chceš Bradavice tak se můžem spojit .... ;-) ... a dej sem tve ICQ
Tak já bych to napsal. Ale momentálně jsem trochu zaneprázdněný. Mohl bych, moment podívám se do deníčku, asi tak v r 2010. Asi tak v březnu, stačí?
ja bych to potřeboval hned .. pls. pls. pls. pls.
No, 'hned' a 'zadarmo' jde hódně proti sobě...
tak ale ja nemam na programatora a ucit se uz ucim ale nez se naucim tak uběhne vela vela casu ... tak Tě prosííím ...
Si sprovozni něco hotového.... Já fakt nemůžu...
hele napsat takovýhle systém trvá šíleně dlouho. A asi se s tím nikdo chtít dělat zadarmo nebude.
A na co by byl druhý budeš z toho něco mít? Já mám dojem že bohatě v čechách stačí takovýto systém jeden.
Harry potter je hovadina.
HP rulez , ty lamko XILI!
No a kdo říká že to spěchá ? jen aby se zacalo co nejdriv tak prosííím někoho at se ozve .. At to je aj za rok hlvně kdyz to bude
jo XILI je desna lama, uz to tak je....;(
kurna ja tu hledam programatora a nezjistuju kdo jaka je lama !
hehe, mozna bych ti pomohl, nebudu rikat, ze namam cas...dej na sebe nejakej kontakt
zastihnes me nejcastejc na ICQ: 142776604 nebo na mail ctyroko@seznam.cz
No tak já se toho ujmu,len ak mi napises ako to ma vyzerat.
napis mi na ICQ: 142776604
Takze jen neco malo o tom co chcete:

- vyvoj takovehle "picoviny" zabere spostu casu.. jen si vemte treba SGWG
[http://sgwg.net]! Vyvoj trva pres 2 roky a jeste tam je spousta bugu a to nejsou zadny lamy Ti programatori!

- pouze velka lama a nebo magor se do toho pusti bez toho ze by dostal zaplaceno

- dale musite platit poradny webhosting... na on-line hru potrebujete nejmene 500MHz procak, velkej transfer (sgwg ma mesicne 60GB) a jeste vlastni domenu! Nemuzete to mit na webzdarma, protozehra (MySQL) by nejela v realnem case, ale zhruba o 10 hodin pozdeji misto1 hodiny.. a pak by Vam to zrusili kvuli transferu! takze na takove hre se prodelava a nevydelava!

- mozna si rikate, ze o tom hovno vim.. hmmm.. mozny to je.. ale rozhodne o tom vim vic jak Vy! ja totiz uz rok delam na jedne takove hre a mam za sebou asi 30%.. takze..

Hodne stesti lamam co si mysli ze udelaji revoluci! :-D
No ale ja vsechny tyto pozadavky splnim a budu mit jeste vice ! o to se nebojte ! a programatoru budu mit vic asi 3 nebo 4 doufam ze je sezenu ...
a kdyby něco tak nenadávej a raci nám pomoz !
Nechce se vám do Bradavic ? Nevadí ! Uděláme Stargate (klasickou). Něco jako je www.sgwg.net . Tam by moje návrhy nepřijali tak uděláme svou ! Ti co se chtějí zdarma zůčastnit tak ať napíší ! ICQ: 142776604
hmmm...dalsi kopirovani SGWG...i na SGWG se vztahuji autorska prava
to nebude kopirovani a i kdyby jo tak srovnej www.sgwg.net a www.stargate-game.net .. a navic ja pozadam o svoleni ...
Kecy kecy kecy... a kecy..

K cemu ti to bude?
K napsani nejake hry, kterou bude hrat jen hrstka lidi a to ti, co ji napsali a budou vedet a zneuzivat kazdy bug...

Vim to.. ted se snazim s Lacopem a mozna Nipalem napsat FD-FireDeath online hra pres IRC.. A to je jen takova mala stupidni RPG hra, kde jen chodis a bijes... a je tam bugu jak cip.. A pokud po nekom chces, aby ti neco takoveho udelal.... jsou proste lidi, co maji tolik drzosti... hmmm
hrstka lidí ? tak jaktože SGWG hraje stovky lidí ? ses blb ...