Unlink

Dá se nějak udělat vymazání souboru při zavření prohlížeče? Určítě jo, ale nemůžu nic najít.
díky
imho ne, teda nepochopil jsem přesně co chceš odkud a proč vymazat, ale ne.
Při otevření stránky se vytvoří soubor ip.html v adresáři, do kterého si návštěvník zapíše ůdaje které může před odchodem vymazat, jenže když se vrátí zpátky na index.php tak se soubor vytvoří znovu, tak jsem myslel vymazat ho při zavření.
javascriptem spustit při zavření nějaký soubor s unlinkem?
... protože PHP na zavření v prohlížeči asi reagovat nemůže
... ale můžeš tn soubor smazat při dalším otevření stránky
To mi taky napadlo, ale javascripit neumim. " onUnload="javascript:atd."
tak jsem chtěl nějakou nápovědu.
Nevím, zkoušel jsem něco takovýhle, ale maže to soubor již při prvním načtení stránky.


<head>
<script>
function unlink(){
<?php unlink("nejaky_soubor.php"); ?>
}
</script>


</head>
<body onUnload="unlink();">
dfgdfdfg
</body>
nevim naco zapisovat do suboru, ked mozes pouzit session!
Při zavření prohlížeče to nejde, browser nepošle totiž onUnload (nestihne to). Fungovalo by to jen při zadání jiný adresy.

Ale lepší by bylo pouřžít sessions
nebo cookies
Taky jsem na to myslel, ale nevím jak to udělat, to jsou výstupy z formulářů, třeba takhle, $_SESSION["text"] =$_POST["text"];
mám zkušenost, že když se session nevymaže a pošle se znova, tak se objeví bílé okno.
Tak použij cookies
>> mám zkušenost, že když se session nevymaže a pošle se znova, tak se objeví bílé okno

Bílé okno nezáleží na tom jak ty říkáš, za to může obecně fce session_start()
No ale potom co s tím?
Nic. Aspoň IMHO ne tady na WZ. Omezit její používání na nejnutnější případy, i když někdy to nejde. Vedlo se tu kvůli tomu několik threadů a admini zastávali názoru, že sessions s tím nemají vůbec nic společnýho. Ale já říkám, že ano.
Já to dam asi do databáze, budu muset udelat 6 tabulek, to budou zajímavý selekty, když to budu chtít vypsat do jedný tabulky najednou ze všech šesti tabulek.
Není nic krásnějšího.
Já se s tim nějak poreru, vždyť to dělam pro zábavu.