Ze souboru do databaza

Ahoj.
Mohl bych se zeptat jestli vam na wz jede vkladani udaju ze souboru do databaze? Ja to mam napsanay takto:

mysql_unbuffered_query ("LOAD DATA INFILE '".$soubor."' INTO TABLE $SQL_TBNAME FIELDS TERMINATED BY ';' LINES TERMINATED BY '\r\n'");

a nejak to nejede, vsechny promenny existuji a doma na localhostu to jede v poho.
Diky za odpovedi.
Co znamená "nejak to nejede"?

Zkus tam přidat "or die (mysql_error())" a zjisti, jaká nastala chyba.
No tak mi to vypisuje tuto chybu:

Can't get stat of 'Soubory/cit.txt' (Errcode: 2)

A koukal jsem se po foru a vim, ze se to tu jiz resilo, ale nic co by mi pomohlo.
Takže Mr. Google po dotazu: "mysql Can't get stat of" našel následující:

http://www.faqts.com/knowledge_base/view.phtml/aid/2817

Zkráceně. Soubor, na který odkazuješ, NEEXISTUJE. Buď ukazuješ na špatný relativní adresář (zkus absolutní cestu), nebo máš spatně velká-malá písmena, nebo ten soubor máš jen na lokále a ne na serveru. Taky přichází do úvahy práva k tomu souboru.
Tak jsem na to asi prisel a podle me je na wz.cz zakazana fce "LOAD DATA INFILE " a tak tu databazi nacitam klasicky pres cteni souboru po radcich, i kdyz je to trochu pomalejsi.

Diky za snahu
No, jak myslíš. Podle mě by bylo mnohem snadnější (a taky jsem to tak udělal), že jsem si databázi z INFILE vyrobil na lokálu, pak si ji v phpMyAdminovi vyexportoval do souboru a na WZ ji v phpMyAdminovi zase naimportoval (obsah toho souboru vložíš přes schránku do SQL).