prosím o pomoc

Ahoj lidi chtěl bych se zeptat jak udělat přidávání stránek ve formuláři jako to maj např. na http://suiciders.wz.cz/cw.php ..cwinfo.php?cwid=93..
děkuji za odpovědi
nikdo neví ? :(
javascriptem, teď tu ten skript nemám, ale našel jsem to na intervalu.
Nikdo neví, jak na tu tvou otázku odpovědět, je totiž taková podivná. Nechce se mi studovat jak se přidávají stránky na suiciders...
tak prostě jak udělat přes formulář že by se tam něco vyplnilo a z toho by se udělala nová stránka s názvem např. id=17
Aha, já tě pochopil opravdu jinak, myslel jsem že chceš nechat uživatele přidávat formulářová pole...
Určitě chceš dělat novou stránku? Nechceš jen odeslat proměnnou id?
nevim prostě jestli by šlo že bych vyplnil formulář tam nějaký věci třeba
výsledek 16:10 a odeslal a vytvořilo by se název stránky id=1 a tam by byl ten výsledek a pak znova a byla by id=2 a tak dále ...
nevíte jak na to ? :/
Tyto věci je lepší řešit přes SQL, tzn. na jedný stránce mít formulář kterej bude mít v atributu ACTION název souboru, kde bude PHP script, kterej zajistí transport dat do databáze, v tvém případě to bude těch "16:9", no a pak mít jeden jedinej soubor, kde budeš tyto data s databáze vytahávat. Pokud ti tohle nic neříká, nemyslím si, že by byl zrovna nejlepší způsob se do toho pouštět.
jak se dava php na webzdarrma
kdyz se vzdycky zobrazi: Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/dhiep/web.php3 on line 10
pomoc
za 1) zaloz si vlastni thread a za 2), hod sem skript, je v nem chyba