POMOC - phpbb

chcel by som si dat na stranku forum v podobe phpbb a neviem jak to mam spravit.....dostal som sa uz do faze instalacie cez stranku ale ked dam instal tak my to vypise: Critical Error couldnt not connect to database.....vie niekto co s tym?alebo a by ste my mohli sem niekto napisat cele vypisanie sekcie Database configuration...
http://phptriky.wz.cz/navody/instalacia-phpbb2-na-webzdarma/
dik moc ale aj ked sa riadim podla navodu furt my to vypisuje Critical error a ked nastavim MySQL na 4.x tak sa to este stazuje aj na to.....
Tak napiš, co tam kde vyplňuješ. A databázi na wz máš předpokládám aktivovanou.
mam aktivovanu ale nejsom si isty co spravne....vyplnovanie je presne take ako na tej stranke co si my poslala...
Mám uplne stejny problem, ale s jednim vestsim problemem neumim php, uz jsem ty veci stahl hodil na net a ted jsem to chtel nainstalovat az na to ze to na me vyhodilo veci, ktere jsem vubec nepochopil....

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/mysteria.cz/f/fan­tasy-web/forum/db/mys­ql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/mysteria.cz/f/fan­tasy-web/forum/db/mys­ql4.php on line 331 phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Pls muze nekdo poradit...........
>>vyplnovanie je presne take ako na tej stranke co si my poslala
To jo, co ale tam přesně vypisuješ pro připojení k db?
DB?
Já vypsal:
Database Server Hostname / DSN: mysql.webzdar­ma.cz
Název vaší databáze: fantasyweb0
Uživatelské jméno databáze: fantasyweb0
Heslo:
Předpona pro tabulky v databázi: phpbb_

A nejde to, mysql.webzdar­ma.cz mam aktivovanou (ale taky nevim jestli spravne), mohla ybs mi pls poradit, chtel bych to na ten server dosta, ale s timhle. Pls

Diky moc
A kdyz hodim MySQL 3.x tak to vypise "jenom":phpBB : Critical Error

myslim ze mam podobny problem jako Sargeras
2Thelvyn: to vypadá, že je to vyplněný správně. Předpokládám, že název db, uživatelské jméno a heslo jsi vyplnil podle sekce Nastavení mysql. Jen pro jistotu -, v tom Nastavení MySQL v názvu db není ta pomlčka co máš v názvu webu?
reklo mi to ze ne..........
Databáze fantasyweb0
Přístupové jméno: fantasyweb0
takhle podle wz, a heslo jsem nekolikrat kontroloval..........

ps nemuze byt chyba v tom ze na zacatku pises o nejake:Taktiež nastavte cez FTP práva k súboru config.php na 644 (Ako na to?).
to jsem nepochopil a neudelal.........
ten text Ako na to je odkaz na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?40
tam je navod...

v komentaroch mas odpovede ale ked som sa dostal na tento thread vyzera to tak ze chyba je inde ...
Ja tiez postupujem presne podla navodu, no nefunguje nto a vypisuje to bud iba criticcal error Could not connect to the database , alebo

Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL Server Host 'mysql.webzdar­ma.cz' (3) in /3w/wz.cz/t/tublatanka/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/t/tublatanka/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/t/tublatanka/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Kritická chyba

Could not connect to the database
to stjne rekl bych ze bude chyba v..........................
skus dat namiesto mysql.webzdarma.cz toto: mysql.wz.cz

ale to by nemalo vadit...