Sem z toho osel :-P

Rok už mě tu běží stránky bez problémů a dnes pri kliknutí na jakýkoliv link mě to nabízí stáhnutí nebo otevření souboru. Při jeho otevření se mě zobrazí zdrojoví kod php ..... žádné zásahy do stránek jsem za poslední 1 měsíc nedělal ...neví někdo čím to je?
sem zjistil že to dělá jen ten jeden kompík v práci vostatní ne ...tak je to dobrý ..... ale stejně je to divný :-O
to, že se něco stáhne a nezobrazí je imho tím, že se buď blbě nebo vůbec nerozezná hlavička (v php header() ), zkus se podívat jaký typ hlavičky se posílá. (Content-Type: text/html; by se měl zobrazit jako stránka) Jestli ne, něco je s prohlížečem.
jo asi bylo něco s prohlížečem ale je divný že dneska už to nedělá .... ale stejně by mě to zajímalo ....hlavičky sou v pořádku
Taky se mi to včera stávalo. Spíš bych tipnul na něco s Apachem. Dnes už to jede normálně.

Mimochodem, byla to prima možnost si postahovat různé php skripty ze zajímavých stránek...
hehe to jo tak to mě nijak nepotěšilo .... ne že by mi vadilo že někdo vidí do scriptu ale co hesla k databázi atd.... he?