session

Dnes tak koukam ze na kazde strance, kde pouzivam session se mi vypisujou tato hlaseni:

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ftpsite/pretorians.profitux.cz/index.php:7) in /home/ftpsite/pretorians.profitux.cz/index.php on line 71

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ftpsite/pretorians.profitux.cz/index.php:7) in /home/ftpsite/pretorians.profitux.cz/index.php on line 71

Vzdy se odkazuji na radek, kde mam "session_start();"
Zvlastni je to, ze na 100% jeste 2 dny z5 fungovalo vse jak ma + upravy do kodu jsem jiz chvili nedelal, takze moznost, ze bych neco zkonil je vyloucena.

Kdyz kod necham tak jak je a hlasky se mi vypisuji, tak session nejedou, pokud radek s session_start(); zakomentuju, tak se hlasky nevypisujou, ovsem session taky nejedou :)

Mohl by mi nekdo poradit, co se mohlo zmenit, ze doted vse slo a nyni ne, pripadne, co mam upravit, aby vse slo jak ma.
Diky moc
dakde na zaciatku strany, alebo niekde inde uz daco posielas na vystup...

npr. na zaciatku strany mas jeden enter..
hi .. mas pravdu ... je to tak. Presunul jsem session_start() uplne na zacatek stranky a jede to .. Dik za info ...
Jen je mi divne, ze opravdu az do ted to jelo tak jak to bylo predtim (pred session uz byl nejaky vystup) :-/
Jinak tam nesmí bejt třeba ani prázdnej řádek.
Kazan:

BTW: Sorry za otravování, ale porušuješ podmínky reklamou v popup okně.
blahapet: hi .. mam takovy dojem, ze o tomto faktu me informujes uz podruhe ... prvne to bylo tak 3mesice z5 :)
mno ... vim o tom, kdyz jsem to delal, tak sem se ptal kerehosi admina a povidal, ze to neni zakazane, ale vidi to neradi (rok-dva z5)
Nyni se podminky pro reklamu zmenily, ovsem ja uz na ten web tak rok nesahl .. a v nejblizsi dobe nesahnu, cili uprava zobrazeni reklamy se konat nebude. Pokud admini chteji, muzou ten web smazat ... ;)