install phpbb

Ahoj. nahrála jsem phpbb na server a pak sem podle návodu zadala tu stránku a čekala že se spustí instalace toho fóra ale nic. Co mám dělat?
Píše to tuto chybu ""Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/nazory.cz/4/4b/includes/functions.php on line 783""

Diky moc za odpověď
tohle vypadá na špatný upload. Zkus se podívat, co je na tom chybovém řádku. Jestli je tam konec textu, tak se zkus podívat jestli je to celé správně nahrané.
Zcela určitě se jedná o nastavení reklamního baneru (musí být nastaven nahoře na úvodní stránce!).
Nahraj to celé znovu (kompletně), aktivuj databázi a poté vyhledej a spusť install.php (v adresáři install), zde vyplníš potřebné údaje (jméno databáze, server mysql, uživatelské jméno, heslo, a další). Tabulky se samy vytvoří. Pak musíš nutně smazat složky Install a contrib, jinak tě to nepustí dál. Pak je fórum aktivní a mužeš se přihlásit do administrace údaji, které jsi vyplnila v instal.php. Chmód 777 se nenastavuje.*
Kdyby ti to nešlo tak napiš. Mužu ti to nainstalovat já, tedy pokud budu mít tvou důvěru.
Ahoj
s pozravem
Honza Rippl
Tak to bylo tim bannerem...už to funguje...diky moc za radu a ochotu. S pozdravem Jana