Zobrazit na webu <? a nezacit PHP skript

Potrebuju na web napsat <? a ?> v souboru s priponou .php, aniz by si server myslel, ze se jedna o skript... Nechci pouzivat <, musi to nutne byt tyto znaky.
Anebo mi muzete poradit jinej zpusob, jak ulozit do souboru neco.txt text, ktery zacina <? a konci ?>, aniz by ukladaci skript zmatkoval...
>?

<?
&gt ;?

&lt ;?


ale daj to cele spolu
<? ?> preved na znakove entity. => &<? ?>&
&lt;? ?>amp;
Grrrrrrrrrrrrrrrrr

&lt;? ?&gt;
:)
Jé, to bylo napínavý :-)
ale tazatel se ptal na <?, ne na &gt;?! <?php echo('<?'); ?>
2plusminus+-: Blbe ctes. To jsi cet jen prvni slova, ne celou vetu. I kdyz ta otazka je docela blbe polozena, ze muze byt spravne i ta tvoje.

Jak ja to chapu: Chce do souboru neco.php napsat znaky <? ?>. Jenze server to bere jako usek skriptu a to on nechce. Potrebuje ty znaky napsat, aniz si toho server vsimne. Prave proto ty entity.

BTW: Kdyz tak premyslim, tak mas i ty pravdu. Ale tvoje reseni je dlouhy.
Bud pouzit entitu, nebo pouzit <?php echo('<?'); ?>.
Potrebuju, aby v jednom INPUTU bylo value nastaveny na "<? neco ?>". A je nutny aby to bylo <, zadny <...
Myslis jako toto?

<input type="text name="bla" value="<? echo "<? neco ?>"; ?>">
Cituji od tazatele:

>> Anebo mi muzete poradit jinej zpusob, jak ulozit do souboru NECO.TXT text

Co tady řešit nějaký entity a pod., když soubor bude mít příponu .txt, tak se ho interpret PHP ani nedotkne.
blahapet, to si povedal peknu sprostost.

co ak ma urobeny zly skript na svojej stranke, niekto mu tam da php kod,
cez url si tam naincluduje ten txt subor, tak co..
co myslis?

ak das include "a.txt"; a v nom mas <? echo "hello world";?> co myslis, ze ti vypyse?
blahapet: NE! Ja potrebuju do NECO.TXT ulozit text, ve kterem bude <? a ?>. Toho se sice server nedotkne, jenze jak vytvorim ukladaci skript? Musim se o <? a ?> prece nekde zminit!

Tomík: Jo, takhle jsem to myslel. Dík (vlastne i ostatnim :))