Zip soubor, zjisteni datumu

Dobry den,
potreboval bych poradit s nasledujicim:
Mam zip soubor na serveru, napr. test.zip, ktery obsahuje soubory soubor1.txt a soubor2.txt.
Ja bych potreboval zjistit datum a cas (vytvoreni) u tech soubor_.txt.

Jde to nejak?
Zkousel jsem hledat na google, ale doposud bez uspechu.

Ota
co jsem se dival na fce, pracujici se zipem, tak tam jsem to nevidel. Napadlo me, ze by se to dalo obejit tim, ze by se udaj o datu ulozil jako soucast nazvu souboru. Nazev souboru se da z archivu celkem lehce dostat a z nazvu by se pak datum stvoreni dalo lehce vyseparovat.
uz sem si poradil sam :-)
prectu si to primo ze samotneho zip souboru a "rozbalim" a dekoduji...
sice me to uz napadlo pred tim nez jsem zde polozil tento dotaz, ale chtel jsem pouze vedet, zda uz to nekdo nekdy nepotreboval a neresil a nebo jestli neexistuje nejake jine reseni
Jo, rozbalit to půjde, ale je to dost "práce" pro systém...
Proc by to mel byt pro system dost prace?
Kdyby pro to existovali funkce, predpokladam, ze by to snad vyslo skoro na stejno...
No, rozbaleni a precteni hlavicky nastejno nevyjde...
Ono vlastne ani zadne rozbalovani neprobiha, pouze si nactu soubor do promenne a kdyz tam najdu spravne misto (datum a cas pozadovaneho souboru) tak na tento maly retezec pouziji funkci unpack. Sice by to mozna slo zoptimalizovat, aby se nenacital cely soubor, ale pouze jeho casti (napr. pomoci fseek). Zatim to ale resit nebudu, protoze mi to takto funguje a jelikoz neni tato funkce vyuzivana neustale, ale pouze jednou za cas, nepredstavuje to permanentni zvyseni zateze serveru.
Ok, ja to taky lip neumim. Kdybys nahodou prisel na neco lepsiho, tak to sem dopis. :-)