Za koľko (čas, peniaze) dokážete vytvoriť komplet dtb na www?

Zdravim!

Chcel by som sa Vás opýtať, za akú dobu by ste vedeli naprogramovať www stránky bez designu s databázou nejakých objektov, nazvime si ju o autách, napr. Každé auto má nejaké vlastnosti, je rozdelené pod značky.. User si može vyhľadávať podľa výrobcu, ceny a ostatných kritérií, ktoré sú obsiahnuté v jednotlivých vlastnostiach každého jedného auta...
Od vytvorenia dtb cez vyhľadávanie v dtb až po zobrazenie výsledkov hľadania...

Chcem vedieť, koľko by Vám to trvalo a koľko peňazí by si kto za to zapýtal.

Ďakujem!

PS: Prosím, aby to neskončilo ako kritika, kto si ako málo/veľa pýta.
zapnutie pocitaca, spustenie potrebnych programov 5min.
zamyslenie sa nad problemom 1-10 min.
vytvorenie jednej tabulky so stlpcami id, znacka, cena zabere tak 1-10 min.
urobenie formularu na vyhladavanie kde by bola nepovinna znacka alebo nepovinna cena tak 2-10min.
vytvorenie sql dotazu .. overenie vstupov a pod. .. pripadne moznosti triedenia tak 2-10min
vypis vysledkov 1-2 min.
dump db 1min
skopirovanie suborov niekde.. 1min

ale predpokladam, ze to zadanie nieje take jednoduche, ze napriklad ako typy objektov budeme chapat auto, a predajca .. v tom pripade by bolo robit viac tabuliek a pod. (v tom pripade tie casy hore nesedia)

dalej clovek by mal mat asi moznost aj modifikovat tie data v db, a je velmi skaredy sposob chodit priamo do db, tak by asi bolo aj to urobit

v tom pripade tam maju aj pristup aj uzivatelia, a bezpecnost sa musi zvysit

cena
5000-20000

ak by to bol este zlozitejsi system, tak si daj pozor na to, aby ten kto ti to robil poznal pojem SQL injection. (ze by tam bol dade aj `DELETE from ..`, alebo tabulka uzivatelov)
co pouzit neco hotoveho? viz google.
Mám naozaj seriózny záujem o človeka (ľudí), ktorý by mal čas a skúsenosti v tvorbe databáz. Za projekt sa platí. Vyžadujem však osobné stretnutie. Vyhovovalo by mi v Ostrave, alebo Martine, (príp. Žiline). Ak máte niekto záujem, píšte mail.

droopi87@seznam.cz

Najlepšie, keby ste poslali aj linky na vašu prípadnú tvorbu, aby som vedel približne.

Díky a teším sa na spoluprácu!

MF