stažení PHP skriptu na WZ

Dnes mi po kliknutí na odkaz nabídl Firefox stažení souboru index.php, což jsem potvrdil a úspěšně provedl. Jednalo se o mé stránky (ale né ty které tu mám odkázané). Jak je to možné?
A kouknul ses, cos stáhl?
A kouknul ses, cos stáhl? :o) Co je tohle za dotaz? Jasně že jsem se podíval. Byl to normální zdrojový kód skriptu index.php tak jak jsem ho napsal.


Klikli jste na soubor index.phop což je x-httpd PHP
Co má FireFox udělat s témto souborem?

1.) Uložit
2.) Spustit


- Uložim
- Kouknu
- Vidim

<?php
if(!@require("./inc/Config.php")){Die("ERROR");}
$key = Load_Config("./inc/config_ini.php");
...
hmmm řekl bych spíš že to bude chyba ve FF než na stránce
chyba FF ?to by pak skor naopak bola velmi dobra vec keby sa takto dali jednoducho ziskat zdrojaky :-)

hm ak sa to stalo tak myslim ze slo o daku chybu servera...neviem nech sa vyjadri daky admin
<HTML>a o jake stranky se tedy jednalo?</HTML>
http://unas.unas.cz

Stáhnul jsem soubor, který se jmenoval kzqqm8uz bez přípony vytvořen 3. prosince 2005, 2:52:58, obsahoval obsah souboru index.php

Na stránkách dělám, stále se něco mění. Když jsem ten soubor stáhnul zkoušel jsem jak funguje tag <object> a vložené video.
Nedávno se mi stalo to samé ale na nějakých stránkách které neznám adrsu si nepamatuju ale byly na wz... ERROR
sa mi zda, ze tam asi na serveri sa hrali s konfiguraciou, a zrusili asociovanie phpcka pre priponu php.
Nemoze sa stat, aby ti isiel domov php kod.. si predstav, ze by si tam mal heslo do db.
@Ludko: Právě proto ukládám heslo k DB sice do php skriptu, ale ten skript hodím do adresáře s deny from all.

@Undertaker: Bug FF je nesmysl, i když je FF zabugované dost, zdroj phpka ti musí poslat server.

@stip: No tak promiň, ale tohles v úvodním dotazu příliš zřetelně nezmínil. (Nechci tě mít za blbce, nesnaž se o to tedy ani ty.)

Takže spíš bych to viděl na hrátky s konfigrací Apache, než na nějaký spolehlivý jev, který by umožňoval prohlížení zdrojáků.
tomu sa hovori bezpecnostna chyba...
hesielka, ukazte sa :))
Me se nekolikrat stalo ze kdyz sem prohlizel nejake stranky uzivatelu tady z WZ a pak sem si klepl prejit na WZ pres oblibene.. tak sem byl prihlaseny jako spravce tech stranek a mohl sem je libovolne menit editovat atd... (coz sem zamozdrejme nedelal) a taky to bylo pri pouzivani FF... Nebylo to zrovna prijemne zjisteni...