Zobrazení zdroje

Dá se nějak běžnému uživateli zakázat zobrazení zdroje? Např v IE?
Nedá
co mas na mysli beznym uzivatelem??? proc si fsichni myslite (jako microsoft), ze uzivatel je blbec? (asi je) ;~)

existuje zbusob, jak narvat treba do promenne javaskriptu zakodovany zdroj a pak to rozbalit, ale...!!!

bezneho uzivatele tvoje zdrojaky nezajimaji a ten kdo se k nim chce dostat, ten je dostane! nezneprijemnujte BEZNEMU uzivateli (jako jsem ja:) surfovani po netu...

pls...

m.s.
for m.s. : WOW ! tak oddted ti to just budu sifrovat :-)
Gates má bohužel pravdu - na světě je 60% blbců a nevěřili byste, kolik se jich pohybuje po netu...
????

m.s.
Tak v tomhle musím bohužel dát Martinovi zapravdu ... co jednou opustí server, je vydáno uživateli napospas :/ ... ale drtivá většina uživatelů je bohudík NORMALNICH! tak ani nemá moc velkej smysl vymejšlet víc či míň důmyslný systémy ... Kdo se o to snaží je pro mě s trochou nadsázky :

1. Sadista - znepříjemňuje "běžnému uživateli" život!!!

2. Masochista - znepříjemňuje ho i sám sobě :o))

Radek
>Tak v tomhle musím bohužel dát Martinovi zapravdu...

...proc bohuzel??? to ti dela takove problemy mi dat zapravdu? :~)))))

m.s.
Tedy ale srovnávat mě s micro$oftem :-§. Myslel jsem prostě takový ty běžný uživatele, který zkopírujou nápad a jsou mistry mezi mistry. (např. případ Lukasikovyho harry-pottera).
prave ty co kopiruji napady nezastavis! a jeste ti to zkopiruji i s ochranou :)

m.s.
Tak tak a zákony jsou v tomto směru na hovno...
uz jsi zkousel pouzit zakon? ja myslim, ze plagiatorstvi je v nasi ustave zakotveno. zalezi jak moc s tim chces neco delat a jak moc ti to za to stoji... neco jineho je branit autorstvi zpracovani, ale nice jineho je take branit autorstvi materialu - a pokud jsou opravdu tvoje, tak tam je zakon na tve strane.

m.s.
Že by? A kolik bych asi dostal:o)
Ty? Nejmíň deset let :-)
Supr... Seďet by asi za to nešel, ale odhaduji že minimálně nějaké finanční odškodnění by mohlo býti
tak to ti neporadim. tak jsem to ani nemyslel... casto staci na to 'autora' nejak diplomaticky upozornit a vyresit osobne.

m.s.
Ten se rozhodl, že neodepíše... O to jsem se taky pokoušel...
Martine, jasne ze mi nedela problem dat ti za pravdu ... naopak! :o) ja ... jen bych byl radsi, kdyby to slo nejak ochranit :)

Lukasiku, mozna ze kdybys ho zazaloval do konce tohoto tydne, tak by ses toho odskodneni mozna i dozil :)))

V tyhle souvislosti me napadlo zalozit web

http://www.nejvyssi-soud.wz.cz ...

Mohly by jsme tam odsoudit toho NICKA "adamik" (ci leps) k zalarovani po dobu 5ti let v te nejcernejsi virtualni vezi :)

Radek
Tak to by tam bylo tech jmen povíc.. nestačilo by 50Mb po kompresi jmen
ja jsem kdysi davno delal stranky jedne firme. a i kdyz nebyly nic moc, nasel jsem za cas podobu mich stranek - jenom zmenene logo, adresy a drobnosti. ten chytrak byl tak dusledny, ze tam zbyly i moje metatagy s nazvem generatoru "HandMadeCode0.01" nebo tak neco :) po par emailech se vse vysvetlilo a malem jsem z toho mel jeste zakazku :)

neco jineho je sbirat inspiraci a neco jineho je kract a kopirovat. moznosti co s tim chces delat nejake mas , ale zalezi na tve vynalezavosti, usili a jak moc ti na tom zalezi - ne vzdy to ale dopadne, jak by jsi si predstavoval :(

m.s.