Wysiwyg editor "pro php"

Vytvářím rozsáhlejší web sestávající z jedné php šablony, která includuje jednotlivé obsahové části. A potřeboval bych, aby tyto obsahové části mohl editovat člověk bez absolutní znalosti php či html. Existuje nějaký wysiwyg editor, kde by bylo možné třeba nějak napevno nastavit onu php šablonu tak, aby když člověk otevře nějakou tu includovanou část k editaci, aby web viděl, tak jak by se zobrazil kompletně i s šablonou a až ho bude chtít uložit, tak aby se uložilo opět jen to co patří do includované části? Exituje něco takového? Nebo nějaký jiný způsob, jak tento problém vyřešit? Předem díky moc všem...
ne, musis se to naucit sam.
just-paja: Prosím přečti si to ještě jednou a pochopíš, že mi odpovídáš pěknou blbost - JÁ UMÍM HTML & PHP (v mezích možností), vytvořím ten web kompletně, ale pak potřebuju, aby to mohl někdo, KDO NEUMÍ HTML & PHP editovat (obsahově) - chápeš?
http://wordpress.org/
Pro inspiraci. Obsahuje tam WYSIWYG editor. Tak se muzes mrknout, pripadne pouzit cely projekt.
tak ty obsahove casti (jestli jsem to dobre pochopil) ukladat do souboru (nebo databaze)... a ten clovek by pak editoval jen ty soubory(zaznamy v db) treba skrz formular... a jestli jde o to, aby videl, jak to bude vypadat, tak nejaky tlacitko "Nahled".......
Stačí otvoriť stranku v editore NVU.
Adresa asi nvu.com .
Petr T. dik za zvyrazneni dulezitych informaci pro dementy jako sem ja.. a sory ze sem se teda zbytecne pokusil nepomoct
Já to dělám přes FCKeditor. Prostě na stránce je takový jednoduchý blog do něhož se přispívá přes formulář - FCKeditor. Ten je HTML wysiwyg, obrázky a flashe jsou uploadovány přes HTML formulář. Nicméně i tady je nutná jistá znalost HTML když chce uživatel vytvořit nějakou složitější stránku. Pokud jde jenom o formátování textu, tak to s přednastavenými styly zvládne i HTML-hotntot.
FCKEditor zda se nefunguje v Opere 9.
Ano v Opere FCKeditor opravdu nebezi. Misto nej se zobrazuje obycejna textarea a clovek to musi psat v kodu.
Wordpress.org operu podporuje. Viz: http://www.operacesky.net/2005/12/index.php#12