WML+PHP+file

mam taky jeden problem...rozbim si wap sites tu na wz a nejdu mi nacitat v telefone...napisem sem dve verzie...v opere mi obe idu bez problemov..no v telefone mi ide iba ta prva, ktora nepouziva subor..nevsimajte si ladenie, je to iba zaciatok, lebo nedokazem rozbehat ten subor..

<?
Header("Content-Type: text/vnd.wap.wml");
echo '<?xml version="1.0"?>';
?>
<!DOCTYPE wml PUBLIC "-//WAPFORUM//DTD WML 1.1//EN"
"http://www.wapforum.org/DTD/wml_1.1.dtd">
<wml>
<card title="Vitej v chatu!">
<p>
text:


<input name="text"/>
</p>
<p>
Toto je vzorová WML stránka generovaná pomocí PHP.
Dnes je <?php echo(Date("d. m. Y")); ?>.
</p>

</card>
</wml>


.....toto je ta druha so suborom..... inak ma to koncovku .php ...to iba keby niekoho napadlo, ze to nema

<?
Header("Content-Type: text/vnd.wap.wml");
echo '<?xml version="1.0"?>';
?>
<!DOCTYPE wml PUBLIC "-//WAPFORUM//DTD WML 1.1//EN"
"http://www.wapforum.org/DTD/wml_1.1.dtd">
<wml>
<card title="Vitej v chatu!">
<p>
text:


<input name="text"/>
</p>
<p>
Toto je vzorová WML stránka generovaná pomocí PHP.
Dnes je <?php echo(Date("d. m. Y")); ?>.


<?php
$fp = FOpen("zpravy.txt", "r");
while ($radka = FGetS($fp, 512))
{
echo "<p>$radka</p>";
}
FClose($fp);
?>

</p>

</card>
</wml>


dik moc za pomoc..uz sa s tym trapim druhy den a nikde nemozem najst podobny problem...d. za help
Co to PŘESNĚ znamená, že to "nejde"? Chyba je pravděpodobně způsobena tím, že velikost WML kódu překročí SDU (Service Data Unit) mobilu, což je maximální velikost stránky, kterou je mobil schonej zobrazit. Hodnota SDU se pro jednotlivé telefony liší, nejmenší podporovaná všemi zařízeními (daná specifikací protokolu) je pouze 1400B! V praxi to není o moc víc - u normálních telefonů je tahle hodnota někde mezi 2-4kB. Pokud máš víc dat, musíš stránku rozdělit na víc částí.
ta stranka ma max 2 kila...a a ni to nie....noa a skusal som to aj na k750 a neslo to...a uz fakt neviem kde je problem..nevies o nejakom inom servere, kt. ma php a aj moznost wap ? ...inak stejne dik moc..
Tak jsem to zkousel a nasel problem.

Chyba je v: echo "<p>$radka</p>";

Syntakticky je to spravne, ale mobil to nejak nechce vzit. Vyresit se to da nahrazeni <p></p> na radky <br />

echo "$radka<br />";
No syntakticky správně by to bylo, pokud by tam nebyl ten otevřenej odstavec nad tim. Takhle vznikaj vnořený odstavce, který v WML povolený nejsou, což bude pravděpodobně ta chyba, kvůli který se to nezobrazí...
chlapy...dakujem Vam ...ste super :)