Trocha odpočinku od PHP... A podobných...

Kdo viděl Pána prstenů?
Ja :o)
Viděl i četl...
Taky, taky..
muzes o tom udelat page - vzhledem k tomu jak to je celkem zrany, pokud bude mit ta sajta uroven, mohla by byt navstevovana (vzhledem k tomu, ze do kin se chystaji dalsi dily s rocnim (?) odstupem, tak boom asi hned neskonci)...

m.s.
O Pánovi Prstenů už je tolik kvalitních sajtů, že by to asi moc velkou naději na úspěch nemělo. fantasyplanet, theonering.net, JDsoft, lordoftherings.net, a milióny dalších...
knizka je stejne stokrat lepsi nez film--
Film se mi nejdrif docela libil, ale postupem doby a asi 4 shlednuti na kompu sem zjistil, ze nic tak sqwjelyho na tom filmu jneni... Knizku sem cetl 4x a rikam, ze lidi, keri videli enom film nebo chtej si kwuli nemu precist knizku sou zhowadily howada!!
Film povazuju za dobrej, kdyz BYCH se na nej sel podivat jeste jednou ...

Knizku povazuju za dobru, kdyz ji doctu ...

Tu knizku jsem necet, ikdyz mi byla uz nekolikrat doporucovana :) ... film je holt pohodlnejsi :)

Radek
teda ja sem ho chtel videt, ale mel jsem drobny trable s titulkama a pak i doma s kontem :-(( - takova klidna krajinka s bublajicim potuckem a k tomu slovensky :-( titulky hadky, ktera byla pred cca 20 minutama... no a kdyz sem mel titulky, nemel jsem to konto :-((

j
sme pohodlni.. Ale az tak??? :-))
Zivot je otazkou priorit :o)
Mno já jsem nejdřív se podíval na film... Poté jsem si přeˇxetl i knihu... Film je lepší, ale kniha toho zase více obsahuje...
mne nepride film lepsi - spis naopak. spis ten film beru jako ilustraci ke knize (i kdyz je to tak skvele napsany, ze to ani podle me neni treba)
Akorat me štve, že ten film my zkazil mojí představu světa PP:-(
Kupodivu mne mou predstavu nezkazil. I kdyz mam k tomu filmu spoustu jinych vyhrad.
Rozhodne je lepsi si precist nejdriv film a potom pekne posoudit, jak se ten film povedl; ale to uz tady reklo nekolik lidi prede mnou a urcite s nami dalsi tisice souhlasi...

mv.
>>Rozhodne je lepsi si precist nejdriv film
Buď jsem to špatně pochopil a nebo tam mělo být knihu:-)
Aha! Tak to sorry, to jsem si fakt nevsiml
;-)))
Samozrejme tam ma bejt "precist knihu"

mv.
film uz postrada onu magicnost knihy... to je moje nejvetsi vytka. jinak je tu taky takove rozcarovani, ze po sedmem shlednuti to uz neni tak bombasticky jako po prvnim, kdy jsem se propadal do sedadla a po zadech mi prejel mraz, jakmilo na platno skocil lotr:fotr...
Jsem další z lidí co souhlasí s m.v. :-) Nejdřív si přečíst film a pak se podívat na knihu (Checheche - No to se mi teda povedlo) ne vážně, po přečtení knihy jsem shlédl film a musím říct že se mi fakt líbil.Hlavně se dost překrývá s mými představami o zemi PP(Další souhlas s m.v. :-)) což mě překvapilo. Jistě film není dokonalý a příběh je oproti knize dost chudší ale to by ten film musel trvat osm hodin (přesněji 3x8 hodin) aby se do něho všechno v odpovídající šíři vešlo.
Heleďte, asi takhle. Knihu samozřejmě nic nevyváží, celej svět a kouzlo PP stojí a padá s knihou. Ale na druhou stranu - buďme PJ vděční za to, že nám umožnil vidět Středozem v pohybu. Nesoudil bych nikoho za to, co se na filmu povedlo a co ne a prostě bych se jen ponořil do křesla a sledoval, jak vypadá Středozem, když se hýbe...
Mimochodem, byl jste na tom filmu někdo vůbec v kině? To jste všichni takoví piráti, že to musíte vidět jen na CD? Read this: http://www.fantasyplanet.cz/lotr/art.asp?id=374
Já jsem na tom byl v kině...
Já taky.
Fakt nevim, v čem je lepší koukat na to na obrazovce...

mv.
byl jsem v kině, zweimal,... a je to lepší než doma u komplu. N2jaký lidi tam s sebou vzali malinký děcka jako na pohádku --> jakmilo poprvé vylezli skřeti, tak děcka ztichili a začali fňukat... holt sem tam někdo nevidí rozdíl mezi harrym potterem a lotrem

Ja to videl jaq doma, taq v kine... V kine teda hned poprve a byl to docela f poho zazitek.. Ale hned za 1/2 hodky sem zacal premyslet vo nedostatcich, hlavne dejovych!! Treba postava Toma Bombadila dava celymu PP jinej rozmer!! Prave sem cetl ten clanek, co sem hodil link Borin a je to hrozny..:-((

Kazdopadne by podle me bylo MNOHEM LEPE, KDYBE FILM VUBEC NIKDY NEVZNIKL!!
Masy lidi si davaj prezdifky jako Aragorn, Eowyn a tak, aniz by vedeli o co wubec go.
btw: cetl z vas negdo vubec Nedokoncene pribehy??

oi_imp