Co udělat nový web?

Někdo tu nadhodil (asi Martin) že by se mohl udělat nový web o kopírovačích... Na které si dát pozor:-). Sic na to 50 mb asi nebude stačit.... Ale chtěl by někdo na tom dělat?
klidne. a jak by sis to predstavoval? kdyztak pis na mail.

panove (a mozna i damy), jak se tesite na zitrejsi posledni zvoneni?
Na posledni zvoneni se tesim, protoze uz to je opravdu naposledy a zadny hizlove mne nebudou mucit
Mě je to jedno.. jsem přijatý už na 3 školu :-) (nepočítám základku) takže se potrápím ještě dost a dost
ten web jsem nenadhodil ja - jen pro poradek, aby se to puvodniho autora nedotklo :~)

posledni zvoneni co mate namysli, uz mam davno za sebou (a pamatuji si, ze me druhej den bolela hrozne hlava;-), to posledni zvoneni co myslim ja, snad jeste nejakej patek pocka :~)

m.s.
Snad ještě nejsi tak starý,abys myslel na poslední zvonění....:>) Teda to, co myslíš ty. I když je fakt, že člověk nikdy neví.:>)
Jinak před hordou penězchtivých středoškoláků jsem se dnes spasil útěkem...
Jsem holt škrt;-)


asi nejsem :) tak starej. vsak jsem psal, ze jeste pocka...
chect :-) ... par minut, vid :-D chechttt :-))))

j
:~)
Martine ty dneska máš néjakou only smail náladu^_^.
ja mam vetsinou pekne z*nou (to neni wz cenzura - to je autocenzura), smajlikama si ji jen umele vylepsuji. sorry ;~)

m.s.
Hele co vůbec děláš za "Práci":-)
o tom uz jsme se snad jednou bavili ne?

m.s.
mno, byl tady pokus, psal si neco jako "only 4 adult", jestli se nepletu :-) - ale to asi nebylo o praci, ze :-)
Já vím, ale kdo si to má pamatovat:o)
aha, ja jsem sledovanej ;~)))

ne ve foru jsem opravdu o sobe moc neprozradil a jen tak nemam chut rozhazovat o sobe intimnosti (zas takovej exhibicionista nejsem)... lukasikovi jsem neco naznacil pri emailove komunikaci, kdyz to zapomel jeho problem - stejne si myslim, ze to neni az tak zajimave. ale pokud by byl opravdu zajem, jsem ochoten zalozit linku 0609neco a za minutovy poplatek si tam muzete o me se slecnou popovidat (klidne i only adult) ;-)))

m.s.
Tak ji založ... Uvidím, třebas ti zavolám^_^. Koneckonců v mailu jsi napsal mám takový dejem že žívím se ćím to jde^_^.
Což se dá úpochopyt různě... Ale asi jsi mi to psal, ale říkám kdo si to má pamatovat?
no jestli mi chces dat vydelat, tak to treba pujde i jinak, nez skrz telecom :)

psal jsem ti to trochu jinak, ale to je jedno, kazdej chape urcite informace jinak. ten email jsem pred chvilli vyhrabal z logu, takze se nemusime dohadovat :) proste uz nejakou dobu mam skolu za sebou (i kdyz stale samostuduji), a jelikoz mame kapitalizmus, snazim se jako kazdej realizovat sve napady... vesmes se vse toci kolem pocitacu a pocitacu :) ale protoze jsem linej a konzervativni, mam i stale zamestnani (opet v oblasti pocitacu a IT). jeste nejake dotazy??? ja myslim ze by to mohlo uplne stacit. nevim, co by na me mohlo byt tak zajimaveho, aby tim bylo zatezovane toto forum...

m.s.
^_^ Mno asi tady nejvíce odpovídáš:-)
Takže co konkrétně děláš?
>Mno asi tady nejvíce odpovídáą:-)

...no jo, asi jo. ale ty se potom v tom pripade tady nejvic ptas...

m.s.
Haha... Už jsem se zas dlouho na nic nezeptal... Pokud nepočítám takový blbosti:~)