Parse error na řádku kerej neexistuje...

v pspadu mi stránka končí na 63 řádku. ale vyhazuje mi to:
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/tarantino/update.php on line 64
jak je to možný?
<HTML>A cela chybova hlaska zni jak? Tohle urcite neni cele</HTML>
no neumim to vysvetlit pac nejsem zadnej PHPking, ale parser ti nemusi hazet presny radek chyby
napr tenhle kod:
<?php
for($i=0; $i<10; $i++){
echo $pokus
}
?>

hodi chybu:
Parse error: parse error, unexpected '}', expecting ',' or ';' in c:\...\poku4.php on line 4

coz by melo znamenat ze je spatnej radek "}" a pri tom chyby strednik na 3 radku.

proste si prohlidni celej kod, nebo ho sem hod hod at to muzem zkouknout mi(vic oci vic vidi;) )

jinak se omlouvam za lamackou radu...;)
To je sice hezký, ale když to hlásí chybu tak 20 řádků za koncem souboru?, tedy na něm nic být nemůže.
chybejici stredniky jsou hlaseny az u dalsiho prikazu, ktery byva o radek niz. Chybejici zavorky, pripadne endif;, endwhile atd. jsou hlaseny na konci souboru, mozna taky na radku za koncem souboru. Poradne si projed kod, jestli tam mas vsechno radne ukoncene a jestli mas vsechny stredniky.
2 Richard: ne, toto je celé, vyhazovalo to jen to výše uvedené. žádou specifikaci

2 donny: tys měl pravdu... vůbec nevim jak se to mohlo stát, měl jsem neuzavřenej jeden if, kerej byl úplně nahořa a nejen že jsem ho neviděl, ale ani jsem nevěděl, že tam je ;-)
takže díky..
Už to tady bylo.

Prostě máš na konci souboru bity, které například v notepadu, nebo PSpadu nevidíš, přesto tam jsou a dělají neplechu. Musíš najít nějaký editor, který ti je zobrazí a pak je smazat. (např. Zend)

Tenhle problém se někdy může stát, když něco editujete v notepadu apod., občas si to tam přidají.
nebo nechat volnej řádek na konci souboru a uzavřít skript před ním.
>Prostě máš na konci souboru bity, které například v notepadu, nebo PSpadu nevidíš, přesto tam jsou a dělají neplechu.

o tom jsem nikdy neslysel a nikdy jsem se s tim nesetkal - a to s notepadem delam od ty doby, co existuje windows... hodis mi sem o tom nejakej link, pls?
>Donny: Nehodim, nikde jsem o tom nečetl. Osobní zkušenosti.