Cookie

Čus, tak se tu po delší době ukazuju s banálním problémem, kterýmu ovšem nejsem schopen přijít na kloub, resp. je v tom určitě nějaká vychytávka a já znovu objevuju ameriku, proto se obracím k vám na pomoc.
Nastavuju cookie a zaboha se nemůžu dostat k její hodnotě. Jednu už na stránce využívám a při té není problém.
Použivám normální syntax setcookie("nazev","hodnota",time()+$trvani). Přečíst jí zkouším pomocí $_COOKIE['nazev'], teoreticky by mělo jít i $_REQUEST[...], ale prostě niiiic....už jsem aji udělal plain stránku, kde ji jenom aktivuju a potom snažím přečíst a nic...tu cookie vidím aji ve správci cookies a prostě nic. Uvítám jakkékoli tipy...
tak si nech <pre><?php print_r($_COOKIE) ?></pre> vypsat obsah te promenne, jestli tam opravdu je. Nezapomen, ze cookies jsou dostupne az na dalsi nactene strance, ne na te, na ktere jsou poslane.
Záhada rozlousknuta :) Všechno to bylo v tom, že mám asi špatně nakonfigurovanou nějakou položku na mým webserveru(Apache 2) (btw co by to mohlo být?), po uploadu na WZ jsem tu hodnotu zdárně vytlačil :)
nebo spatne nakonfigurovany php...
když to říkáš...každ dík za ochotu...až zas zakejsnu na podobný hovadině, tak se ozvu :)))