PHP - Failed opening required - MediaWiki

Pls, nezkouseli jste nekdo pouzivat MediaWiki? Potrebuje PHP a MySQL, tak by to melo na WZ fungovat, ale kdyz nahraji zdrojove soubory na server, tak to hlasi chybu:

Warning: main(includes/Defines.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/c/cajik/config/index.php on line 122

Fatal error: main(): Failed opening required 'includes/Defines.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/c/cajik/config/index.php on line 122

Mozna je to nejaka obecbejsi chyba..ale v PHP se nevyznam.
Nevite kde muze byt problem?
Dik za kazde info.
chybi ti tam nejake soubory. Prostuduj si README od MediaWiki.
...kontroloval jsem to a mely by tam byt vsechny adresare a soubory...(Defines.php tam je - v adresari include)

Ve zdrojaku je:

$IP = dirname( dirname( __FILE__ ) );
$sep = (DIRECTORY_SEPARATOR == "\\") ? ";" : ":";
ini_set( "include_path", ".$sep$IP$sep$IP/includes$sep$IP/languages" );

define( "MEDIAWIKI", true );
define( "MEDIAWIKI_INSTALL", true );
require_once( "includes/Defines.php" );
require_once( "includes/DefaultSettings.php" );
require_once( "includes/MagicWord.php" );
require_once( "includes/Namespace.php" );

a na tech radcich s require_once to hlasi tu chybu:(

...asi je tam spatne ta cesta: include_path='.:/usr/local/lib/php'
(?)
pises, ze Defines.php je v adresari include a v kodu vypisujes adresar "includes". Je to jen preklep? Zkus nastavit CHMOD 0777 includes/
musel bych to fakt videt, takhle z hlavy me nic nenapada.. proste vsechno prekontrolovat, projit instalacni manual, jestli se tam nemaj udelat nejaky rucni upravy v souborech a tak.
includes bylo moje prepsani...cesty jsou dobre...
chmod taky nezabral :(
jeste budu zkouset
dik
a co chmod 0777 /config/ ? Podle manualu... chvalne to zkusim nainstalovat (mediawiki-1.5.7), jestli bude problem. Kdyztak reknu, co jsem vsechno upravoval. momentalne uploaduju.
aha... tak to vypada, ze je to cele nejake pojebane, je tam hroznej bordel v relativnich cestach v tom souboru /config/index.php a v jinejch includech.

==> Zkus nainstalovat nejakou starsi verzi.

BTW kvuli safe-modu na WZ ti budou obcas vyskakovat nejaky warningy, tak vzdycky najdi ten prikaz v prislusnem skriptu a bud pred nej soupni @ nebo ho cely zakomentuj. Vetsinou to nejsou veci, kvuli kterym by se cely web slozil.
dik moc za rady...
zkusil jsem starsi verzi 1.3.18...
...nastavil jsem chmod 0777 pro adresare images, config, includes...
Hlasilo to nejaky Warningy...a pri konfiguraci to skoncilo errorem:

# Script URI path:
Warning: $wgProxyKey is insecure
Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/c/cajik/config/index.php(376) : eval()'d code on line 7

Warning: Unknown(DefaultSettings.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/c/cajik/config/index.php(376) : eval()'d code on line 8

Fatal error: (null)(): Failed opening required 'DefaultSettings.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/c/cajik/config/index.php(376) : eval()'d code on line 8

(asi zase nekde blbe cesty....)
taky jsem to zkousel a pokud vim tak to na WZ nejde ale zkus http://www.ic.cz(free hosting)
a tam to jde na 100%(musis dat verzi 1.6.8)
moje je na www.onlinesesit.ic.cz
(nevihodou je ze to je docela pomale(obzvlaste ve spickach))
:-(
Přihodil bych svou zkušenost a problém. Nejedná se tedy o MediaWiki,
ale DokuWiki, která má i onlinový instalační PHP, který ověří funkčnost prostředí a vyhazuje mi toto:

The installer found some problems, indicated below. You can not continue until you have fixed them.
PHP function copy is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?
PHP function glob is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?

Koukal jsem do podpory a nenašel nikde, že by tyto funkce měli být mimo provoz. Verze PHP je dostačující (min 4.3.3, zde 4.3.4).
Nechci to vyhlašovat jako jasnou věc, ale asi to bude tím, nebo s tím souviset.
<HTML>Jak copy, tak glob jsou na wz zakázány, seznam zakázaných funkcí viz <a href="http://mt.wz.cz/info.php">phpinfo()</a>.</HTML>
" Nechci to vyhlašovat jako jasnou věc, ale asi to bude tím, nebo s tím souviset." =)