Úprava počítadla

Potřebuju pomoct, jak upravit kód počítadla, aby započítával, jen jeden přístup z 1IP denně. Co mám dopat do zdrojáku?

Díky za radu
no musis nekde uchovavat ty ip, porovnavat to s ip navstevnika, pak taky nejak zajistit, aby se to po tech 24 hodinach znovu zapocitalo... takze je toho celkem dost
já osobně bych to řešil přes databázi. udělal bych tabulku kam by se zapisovaly ip adresy. vždy pokud by návštěvník přišel a adresa existovala tak nezapočítat. kdyby adresa neexistovala tak ji tam zapsat a přičíst jedničku. pak ještě musíš zajistit aby ti to po 24 hodinách ten soubor sám mazal. udělat to čistě datumově mi příde nešikovný, už jenom proto, že je to na programování těžší a navíc není vyjímka chodit po netu okolo půlnoci. pak si to jenom ošéfovat pomocí time(void) ...

nicméně mi příjde nešikovný dělat to podle ip adresy vzhledem k počtu neveřejných ip adres. dnes je naprosto běžně připojenej celej panelák pod jednou ipnou. osobně preferuju toplist. =) pač mi to příjde jako velmi dobrej kompromis (narozdíl od knih, počítadel a vůbec všechno mimo blueformů od blueboardu)