phpbb2 a odstranění hacku.

Mám odstranit hack, z phpbb2, kde byl nějakým způsobem přilinkován css, který skryl vše a nechal jenom hack pozadí s obrázkem a výlevem jakéhosi tureckého hackera.
Nevíte, kde se to dá odstranit? Pokud na to příjdu dřív, tak se sem svěřím.
Google mi zatím neodpověděl.
Reinstalace (nové nahrání všech souborů) nepřichází v úvahu?
no, asi to tak dopadne, ale koukal jsem do zdrojaku, zatim vubec netusim, jak to je udelane. Zdrojovy text stranky je temer totozny, az na prilinkovany css, navic jsem nikde nenasel misto, kde by se to mohlo dit, ani v php ani v sql...
tak tim to neni, je to nacnuty nekde na apache nebo co. Mozna nekde hodne dobre schovane v db, ale to asi ne...
hod adresu stranky :o)
Naprogramuj si vlastni forum a nepouzivej ten @!#$ ;). Jestli chces poskytnu ti svoje forum :D -> http://www.pesonline.info/diskuse/vypis/

ale musis bejt hodnej
jo? A umi to taky veřejné a neveřejné fórum? A administrátory, a čtenáře atd atd? asi ne, co? Navic nechci videt ten @!#$ sql základ...
navíc jsi úplně OT.
Mno tak co se tyce prehlednosti kodu (CLASS apod.) tak samozrejme to nema uroven PHPBB, imho to neni takova sracka, mam osetrene a dukladne vyzkousenou narocnost SQL.

Dodelat to co ty rikas je otazka puldne. OT to neni, OT je PHPBB2. Zeptej se Toma KQT proc od nej presel take k vlastnimu. Ze by narocnost a WZ nestihalo hehe ;)

A argument ktery bude nasledovat, ze na placenym hostingu to problem neni pro me neni argument ;)

Pa :-*
ne, argument, ktery bude nasledovat je ten ze srovnavas nesrovnatelne.
a OT je to opravdu hodne, protoze jsem se ptal, jak odstranit hack z phpbb2, ne jestli pouzit phpbb2 nebo neco jineho.
No, IMHO upravil přímo nějakou šablonu, nebo k přilinkování CSS v PHP použil nějaký prasácký kód typu "napiš tam znak o ascii hodnotě…"

Takže zkus v tom PHP najít výskyty funkce chr(...);

Jinak může to být i schované v db, to už by bylo pěkně složité. Umožňuje phpbb2 nějakou online úpravu vzhledu stránky?