Script na shoutboard

Na svym novym webu bych chtel mit vsechno svoje (no proste ne od nejakej spolecnosti jako blueboard...) ale nenasel jsem script na shoutboard. Nemá někdo něco prosím?
No tak kdyz chces mit vse svoje, tak nevim proc se ptas na nejakej script od nekoho neni to trochu blby? ani kure zadara nehrabe
citace z tvého webu.. "Záložky jsou odkazy, ale ne na jiné stránky (ať už přímo na domovské stránce nebo na jiné stránky), ale na určitou část na aktuálně načtené stránce (např.: při dlouhém textu je nahoře seznam odkazů, které Vás po kliknutí přesunou na určitou část textu)."

názor[0]: U-E..?
názor[1]: měl by ses začít hezky od začátku.. a hlavně do svých "webů" vnést trochu logiku.. script na blueboard nenajdeš, protože ho maj shovanééééj.. XD
názor[2]: a stejnak.. k čemu by ti to bylo..
To vim. Ale nemyslim to na ten web na webzdarma, ale potrebuju na web o Need for Speed a potřebuju nějakej shoutboard bez reklamy
tak zkus hledat googlem, tam najdeš hafo skriptů.
Já nic nenašel
tak si hledal špatně..
Výsledky 1 - 10 z asi 660 pro script shoutboard php. (0,77 sekund)
tak is ho napsi
tak si ho napis
Podle mne kdyz chce svoje scripty tak at si je napise..
sak to mas tak za 10-15min napisane?
napises kvalitni shoutboard za 15min? Tak to bych chtel videt, az budes ready prinesu si stopky
No Fear
za 15 minut mám anketu..
http://elitnitrida.unas.cz/new/main/anketa.php?showid=3&sect=13
souhlas s 24k: Za 15 minut uděláš buďto motor, nebo pohodlné fičurky, nebo dobrý vzhled. Ale ne všechny tři věci najednou. Čili až na to někdy dojde, tak si za cca 40 minut klidně nějaký univerzálně použitelný shoutboard napíšu a pak jej všude nasadím.
o dizajne nevravme..predsa je to len tema o PHP ;o) he

co je na tom tazke?sak uz snad dake tie veci svoje mas aj napisane ,predstavu co kde treba mas...
Prosím já ten script potřebuju. Sem na php zatim velká lama a potřeboval bych ten shoutboard bez reklamy. Prosím Prosím Prosím Prosím Prosím
přestaň prosit nebo di jinam.