instalace

čus! mám malinký problém s instalací United Nuke 4.2.ms2 . když pustím web tak mi to napíše tohle:
Warning: main(): Unable to access /3w/xf.cz/k/killers-b/language/lang-.php in /3w/xf.cz/k/killers-b/mainfile.php on line 319

Warning: main(/3w/xf.cz/k/killers-b/language/lang-.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/xf.cz/k/killers-b/mainfile.php on line 319

Warning: main(): Failed opening '/3w/xf.cz/k/killers-b/language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/xf.cz/k/killers-b/mainfile.php on line 319

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/xf.cz/k/killers-b/header.php on line 37

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/xf.cz/k/killers-b/header.php on line 37

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /3w/xf.cz/k/killers-b/header.php on line 93

* zkoušel jsem nahrávat celý systém znova ale nepomohlo.. a na Hardu nejaky lang.php nemam... pls co s tim?
Chybí ti tam jazyk a nejspíš jej nemáš ani zvolený. Předpokládám, že máš lang-czech.php apod. Obligátní otázka: Co píšou v manuálu?
jo,máš pravdu češtinu sem tam rozbalil ale ten manuál na jejich webu... to abych dělal rok
nevíš jak nastavit práva u souborů atom.xml, rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml a ultramode.txt na 666? tím myslí atributy?
lol díky žes mi řek o manuálu,sice sem tam nic o 666 nenastawowal ale zapoměl jsem na MySQL jak tam máš nahrát ten soubor :P thx moc
hmm problém nastal :( jaký je login a heslo admina?
United Nuke nema svuj instalacni manual?
V manuálu píšou " Naplňte Vaši databázi souborem united-nuke.sql z adresáře sql prostřednictvím aplikace phpMyAdmin či klienta databáze MySQL."
...a já nevím jak na to.... Otevřu phpMyAdmin, přihlásím se, ale co tam dál?
Wolf:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?26
(to co tam je o mazání db asi není tak podstatné)
proč se mi zobrazí tohle a jak tomu předejít nebo jak se toho zbavit :

SQL-dotaz:

# --
# -- Struktura tabulky `unnuke_authors`
# --
CREATE TABLE `unnuke_authors` (

`aid` varchar( 25 ) NOT NULL default '',
`name` varchar( 50 ) default NULL ,
`url` varchar( 255 ) NOT NULL default '',
`email` varchar( 255 ) NOT NULL default '',
`pwd` varchar( 40 ) default NULL ,
`counter` int( 11 ) NOT NULL default '0',
`radminsuper` tinyint( 1 ) NOT NULL default '1',
`admlanguage` varchar( 30 ) NOT NULL default '',
PRIMARY KEY ( `aid` ) ,
KEY `aid` ( `aid` )
) ENGINE = MYISAM
MySQL hlásí:

#1046 - No database selected
Vladimír Krejčí (xhack.xf.cz) nemas nastavenou databazi?
vlevo je treba vybrat jeste tvou databazi tim SELECTem.
Nebo jestli to nedelat v phpAdminu, tak nemas aktivovanou databazi, viz NASTAVENI po prihlaseni do wz.cz