Jak vytvořím takovéto diskuzní fórum?

Jakým způsobem se dá vytvořit takovéto diskuzní fórum? Chci přesně takovýto vzhled.
Díky za každou radu
Zkoušel jsem PHORUM.ORG, ale nějak se mi to nedaří rozběhnout. Instalaci jsem v pohodě dokončil, ale píše mi to něco ve smyslu, FÓRUM NENÍ AKTIVNÍ. A nevím co s tím. Můžete někdo poradit, či poskytnout návod. Ten vnávod v DOC/INSTALL.PHP je v angličtině a to nějak nepobírám.
Díky moc
treba najdes odpoved tady (minimalne si stahnes cestinu): http://www.phorum.org/phorum5/read.php?17,6199
To už jsem zkoušel ale je to jen na phorum 5.x.x chci něco na 3.3.2c
EE ... ee .. tohle "phórum" se mi opravdu nelíbí .. úplně nejlepší .. phórum je to , které si sám postavíš .. ;)
mě osobně, narozdíl od jiných, se fórum, tady na wz líbí rozhodně víc než jiná fóra. rozhodně víc než phpBB a další. příde mi jasné a přehledné. to je důležité. žádný přeplácanosti, nic. prostě ok.
TO: Marcus Flintus
jejda ... ;) myslel jsem to phórum "www.phorum.org"
a JAK teda na to? Jak ho udělat? Na phorum.org toho už moc nestáhnu
Když chci zadat NEW FORUM v admin, tak mi to napíše, že tabulka neexistuje. Instalačka si nevytvořila tablku xxx.forums všechny ostatní jako xxx.forums_user mám, ale tato mi chybí, ví někdo jak na to?
jestli se ti nevytvorila tabulka, tak to nainstaluj znova, pripadne se podivej, jestli nekde v souborech neni .sql soubor, podle ktereho by tabulka sla vytvorit rucne. (pred pripadnou reinstalaci nezapomen smazat existujici tabulky phroum z databaze.)