vkladani souboru

Nevite nekdou nahodou, cim to muze byt, ze mi wz pri pokusu o pripojeni FTP klientem odmita spojeni a pres WWW rozhrani mi zobrazi jen prazdnou stranku? Muze to byt tim, ze je pretizenej?
Jsem tu uplne novy, ale cekal bych, ze na tom WWW rozhrani bude neco jako ikonka pro upload souboru. Jenze ve vypisu te stranky je akorat hlavicka a paticka, ale obsah zadny.
Mejte se pekne!
Tak tudle otazku uz jsem polozil o auditko nize....zatim bez odezvy. Spis to vidim na neuplnou funkcnost webu...doufam, ze jen prozatim...


-ravlin-
funguje mi jak ftp tak web

odmita spojeni znamena 'connection refused' ? to je divny
Mno jde o to, ze pokud pouziju webovsky odkaz admin/fies, tak mi najede registracka, tam zadam udaje, a pak mi najede jen prazdne bile okno...


Mno a pres ftp to projde az po overeni hesla a pak to vypadne....spojeni se nzdarilo.... Tak nefim :-( Skousel jsem asik 3 ucty a nic...

-ravlin-
Jo, neco takovyho. Mam cesky W2000, takze se dozvim, ze "Spojeni bylo ukonceno vzdalenym hostitelem"
Coz je asi to samy, jako connection refused by foreign host. Sedim na FELu, neni nase IP (147.32.x.x) mezi zakazanejma?
Pardon, myslim "connestion CLOSED by foreign host"
Mam stejny problem, na webu, ktery mam registrovany rok beh avse bez problemu...tedy jak ftp, www rozhrani, ale u webu, který jsem registroval nyni po zmene na novy system se pouze zaregistruji do administrace svych stranek, kdyz zapnu spravce souboru, otevre se mi prazdne stranka....pres ftp mi to hlasi connection refused...