Zadost o pomoc

Prosim vas o pomoc. Vytvorila jsem webovou prezentaci pro kadernictví. Ted mi zakaznik tvrdi , ze jeho dva zakaznici nemuzou otevrit tyto stranky a pritom ja tvrdim, ze to jde. Take se mohu mylit. Mohli byste se na to mrknout a zkusit to otevrit? www.salonmatrix.net Dekuji lenka
Zobrazit to de... ale strasne dlooooho to trva a to mam pripojeni 800kbps! takze to asi navstevnici s pevnou linkou zaviraji s domenim ze se jim to nenacte... Zdrojak sem moc neskoumal. jen nevim proc je tam tolik vstupnich stranek nez se nekdo dostane k obsahu...
To byl výpadek serveru... běží to... ale jednu vstupní stránku uber
mno mě to nabíhá dost rychle, takže buď ty zákazníci sou fakt na dial-upu, nebo je to nějaká jejich lamerská chyba. na druhou možnost bych sázel spíš, protože se mi nezdálo, že by to bylo tak náročný na datovej přenos. takže ať si zkontrolujou, jestli zadávají adresu správně a pak ať se hodně stydí.
a jestli ti tvuj zákazník neřekl další technický údaje, tak si je rozhodně vyžádej, ten popis totiž nic neříká. to je asi jako když mi teď moje přítelkyně řekla v hospodě, že jí po odeslání mailu přišly nějaký anglicky psaný kecy a čekala, že jí řeknu čim to bylo.
>jirka Co ma "www.salonmatrix.net" spolecneho s vypadkem WZ?
2Rellik: a kdo říkal že s výpadkem WZ?
hehe :D uz se perou :D
Dekuji Vam vsem za pomoc, tady jsem se ji aspon dockala. Ahoj Lenka
2mrkvo: Chceš taky? :-D