Nežádoucí mizení session

Zdravím, mám takový menší, pro mě docela nepochopitelný problém. Za jakých okolností může dojít k samovolnému zmizení session? jde o to, že na stránce, kde mám jakýsi pokec pro přátele, jsou dva skripty, které se pravidleně obnovují. Každá stránka (i ty co se neobnovují) má samozřejmně kontrolu přihlášení a právě přes informace v session. Jenže občas se mi stane (No někdy právě docela často), že to někoho vyhodí za to, že není přihlášen. Zkoušel jsem generovat nějakou výstupní chybu, ale zjistil jsem, že zmizely kompletně všechny údaje. nejsem si jistý, ale mám pocit, že občas těsně před vykopnutím když se to stalo mě, jsem zahlédl chybovou hlášku, která se týkala session_open. Má někdo nějaké podobné zkušenosti nebo radu, jak tohle vyřešit nebo čím by to mohlo být? za jakoukoliv indicii budu vděčný, díky ;o)
session_open? afaik ke zmizeni session muze dojit, pokud se ztrati session id, ci pokud se session na zacatku skriptu neinicializuje. Session ID se muze ztratit, pokud neni predavano v cookies, ale v adrese, a nepreda se (treba pri META presmerovani). Tudiz na vine muzou byt napriklad vypnute (vypadle) cookies, tedy prohlizec. Ale dokud nezachytis tu chybovou hlasku (checkuj session_start, vraci false pri chybe), tak toho asi moc nevyresime.
Tak se mi podařilo náhodou vyšťárat tu chybu, ale nevím jestli mi to pomůže k odstranění problému -
Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module. in /3w/mysteria(atd.........) on line 26