Počítadlo stažení souboru.

Zdravim,
Na svuj web bych chtel dat cca 5 MB archiv a potreboval bych u nej udelat pocitadlo stazeni. Zkousel jsem hledat nejaky zdrojaky na internetu a nic moc sem nenasel... Nemohl by mi s tim nekdo poradit? Dekuji za odpovedi
A co takhle do Gúglu dát "php pocitadlo stazeni", případně "php download counter".
No holt to musíš udělat sám, růčo.
Omg, proc jsou tady taci kreteni, kteri porad pisou takoveto prispevky: ,,A co takhle do Gúglu dát... ´´
Tohle je forum a pokud vim, tak slouzi k tomu aby se tu clovek obratil s problemem a nekdo mu s tim pomohl nebo naopak. To ze nekteri neumi hledat nebo jsou na to lenivi je druha vec, ale to neznamena, ze je musite takhle fuckovat...
Sorry za slovnik, ale tohle se jinak neda napsat...
Devbon: za svoji vychovu se omlouvat nemusis, kazdy jsme nejaky. Jen tak stranou, my nikoho nefuckujem, toto je odpoved jako kazda jina. Jestli mas tolik sveho volneho casu, abys tady resil neco, co uz tisice lidi vyresily pred tebou, tak muzes, nikdo ti v tom nebrani. My ostatni odkazeme na www.google.com . Pokud tobe osobne tohle jako pomoc nestaci, mozna by ses mel na programovani vykaslat, protoze na to nejspis nemas.

To, ze je nekdo lenivy alespon chvilku hledat, a radsi napise sem, me trochu urazi, protoze to povazuju za mrhani mym casem a sobeckost vuci ostatnim, kteri se snazi problem vyresit - a kdyz jim to nejde, tak se obrati na forum, coz je zcela vporadku.

Ze nekdo neumi hledat? lol, to je jako bys mi rekl, ze ten clovek neumi psat na klavesnici. Kdyz uz je nekdo natolik inteligentni, ze si dokaze najit forum a zeptat se, jiste zvladne do textoveho pole na google.com napsat text Pocitadlo stazeni a kliknout na prvni ci druhy odkaz, ktery mu to vrati.
Ja momentalne zadnou pomoc nepotrebuju a kdyz ji potrebuju tak si umim najit to co chcu. Az kdyz uz fakt nevim kdeby co by, tak teprve pak se budu ptat... Zatim jsem nemel potrebu ptat se na neco a cekat na odpoved typu koukni na google. A proc bych nemel mit na programovani jen kvuli tomu, ze se zastanu nejakeho kretena ktery je lenivy nekde vyhledat zdroje sam?
Proc by te melo urazet, ze je nekdo lenivy? Proc by to melo mrhat tvym casem? Vzdyt na to nemusis vubec reagovat... Usetris tim vic casu nez kdyz reagujes na tyhle hovadiny...
Proc se divis tomu, ze jsem rekl ze nekdo neumi hledat? Kdyby to umel, tak si to najde a nepise kvuli takove kravine... A co si mam jako o takovych lidech myslet? Proste jsou to lamky...
nevim no, mozna sem naivni, ale furt mam takovej pocit, ze lidi nejsou tak hloupi jak se delaji - ale ze jsou jenom lini. Teda ted treba nemluvim o ":)" (autor tohoto vlakna). Na tom je akorat videt, ze neumi php. Protoze udelat v databazi tabulku o dvou sloupeckach (filename text,pocet mediumint primary filename) a skript, ktery bude prijimat GET param. filename a posle dotaz INSERT INTO tabulka (filename, pocet) VALUES ("$_FILENAME","1") ON DUPLICATE KEY UPDATE pocet=pocet+1 a pak presmerovat na $_GET['filename'] a misto <a href="soubor"> pouzivat <a href="skript.php?filename=soubor"> opravdu neni tak tezka uloha.
Devbon: Všechno je to o tom, jestli dát rybu, nebo naučit rybařit. Ta moje rada, o kterou žádal, je naprosto jasná a FUNKČNÍ. Dal jsem mu tam i FUNKČNÍ klíčová slova pro vyhledávání. Také jsem to sám vyzkoušel a přesné řešení najde mezi třemi prvními vyhledanými odkazy.

Jak si představuješ odpověď ty?
Proč jsi neporadil sám, ale navezl se do těch, co poradili?

PS: A nemám rád, když mě někdo nazývá kreténem. Dost to o tobě vypovídá. Já jsme si na tebe už obrázek udělal.
Ahoj! počitadlo, navštěvní knihy, ankety, poskytuje blueboard.cz za registraci ti poskytnou zdarma docela dobré služby---(((
Kvitek!