Problém s include při otevření stránky

Na stránce "index.php" mám script:

<?php
if ($sekce) {
include ($sekce . ".php");
}
else {
include ("uvod.php");
}
?>


A na stejné stránce ještě jeden:

<?php

if ($sekce=="uvod")
include ("vlajky.php");

if ($sekce=="index-de")
include ("vlajky.php");

if ($sekce=="index-en")
include ("vlajky.php");

else
include ("none.php");

?>


Když zadám adresu webu, stránka "uvod.php" se přes include () vloží, ale vlajky se neobjeví, přestože mám podmínku if ($sekce=="uvod") include ("vlajky.php")

Aby se stránka "vlajky.php" includovala, musím kliknout na odkaz "Úvod", který vypadá takto:

<a href="index.php?sekce=uvod">Úvod</a>

Poté, kdyř $sekce=="uvod" se "vlajky.php" includuje, i když by se měli includovat i na začátku, když sice v adrese není index.php?sekce=uvod, ale uvod je includovanej. Na ostatních stránkách ale vlajky.php nechci, proto podmínky. Dík
zadá se webadresy.wz.cz

<?php
if ($sekce) {
include ($sekce . ".php");
}
else {
include ("uvod.php");
}
?>

$sekce='' tedy False a tak se vloží stránka uvod.php


<?php

if ($sekce=="uvod")
include ("vlajky.php");

if ($sekce=="index-de")
include ("vlajky.php");

if ($sekce=="index-en")
include ("vlajky.php");

else
include ("none.php");

?>

$sekce je pořád '', tak proč by se mělo vkládat vlajky.php?
Špatně si to pochopil. Já mám soubor "vlajky.php", které se vloží vedle toho includovanyho "uvod.php". Potřebuju ale, aby se vedle normálního textu (ten "uvod.php") vložilo "vlajky.php" ale jenom na tom, kde je includovanej "uvod.php". Na ostatních stránkách ne. A právě proto, když v adrese není www.xxx.cz/index.php?sekce=uvod, tak se ty vlajky nevloží, přestiže by měli, protože uvod.php je přes include () vloženej. Tak to nevim co s tim, jak to udělat, aby se vlajky vložili i tehdy, když není přesně zadáno www.xxx.cz/index.php?sekce=uvod. Potřebuju vložení "vlajky.php" vložit i v tomto případě: www.xxx.cz
Co takhle do souboru uvod.php vložit řádek $sekce="uvod"? (pokud tam už ovšem něco takovýho nemáš)
To by mělo zabrat, ne? Easy... Dej mi vědět.
Nebo třeba upravit kód na
<?php
if ($sekce) {
include ($sekce . ".php");
}
else {
include ("uvod.php");
$sekce="uvod";
}
?>

To je ještě lepší, ne? Už víš, kde je problém? Nic neměnilo proměnnou $sekce.
Jo, a aby se vlajky vložily a ne vložili!